Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és még sosem volt barátnőm. Egyszerűen egy lány sem néz úgy rám, mindenki max a barátom akar lenni semmi több. Nem tetszem sosem senkinek. Az önbizalmam mostanra a nullával lett egyenlő, csúnyának látom magam, egy szerencsétlen idiótának akinek sosem jön össze semmi. Félre ne értsétek nem sajnáltatni akarom magam, csak már tényleg kilátástalannak látom az egész helyzetet. A barátaim azt mondják nem vagyok csúnya és a belsőmmel sincsen probléma, de akkor mégis mit tehetnék?

2015. júl. 19. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. De a legfőbb valszeg az hogy rossz lányoknál próbálkozol.
2015. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van egy fiú ismerősöm aki pont ilyen és azért nem járt vele semmi mert sajnáltatja magát és hangoztatja az önbizalomhiányát. hogy te mennyit szoktad azt nem tudom de az elsőnek is igaza van
2015. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Masok elott nem nagyon szoktam hangoztatni az onbizalomhianyom max a hozzam legkozelebb allok elott vagyok neha letort emiatt alapbol masok elott viccet csinalok a sajat szerencsetlensegembol csak neha ram jon ez az erzes.

Koszonom a valaszokategyebkent. :)

2015. júl. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!