Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magam mellé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magam mellé egy normális lányt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 évben nem volt normális kapcsolatom, régen nagyon egyszerűen ismerkedtem, viszont azóta valami változott és nem megy a dolog. Egyszerűen nem találok olyan lányt aki jó lenne hozzám. Van sok aki tetszik nagyon, viszont nem tudnék elképzelni velük semmit, akikkel igen azoknak meg az utóbbi pár esetben nem jöttem be... mi változhatott ilyen sokat, hogy nem sikerül? 2-3 éve szinte minden 2. lánynak szimpatikus voltam, mostanra már az is jó arány lenne ha minden 10.-nek. Ami érdekes még, hogy van egy ismerősöm, aki egyáltalán semmi egyéniséggel nem rendelkezik, nem humoros, nem férfias és mégis bárkivel összejön szinte... Valami ötlet mitől lehet ez?
2015. jún. 27. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Aztaaaa:OO

Sosem gondoltam volna, hogy lesz itt ilyen, aki nem akar neten ismerkedni:D

Büszke vagyok rád:P

2015. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ja ertem oke akkor bocs :)
2015. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat! Jöhet még ha van észrevétel!
2015. júl. 6. 15:48
 14/19 megadeth18 ***** válasza:
Hol keresgéled nőket? Hány éves vagy? Ha normális lányt akarsz, akkor ne a tinidiszkókba menj, hanem pl. Margit-szigeten jópofizz oda 2-3 vízipipázó lányhoz, és akkor még választhatsz is. Az hogy az ismerősöd bárkivel összejön, az nem azt jelenti, hogy irigyelned kéne. Az csak annyit bizonyít, hogy igénytelen, és fű-fa jó neki. Kitartást, remélem találsz egy jófej lányt magad mellé.
2015. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretem túlságosan az ilyen táncolós helyeket, ahol üvölt a zene beszélgetni pedig képtelenség. Bárhol ismerkednék szívesen... 19 éves vagyok
2015. júl. 13. 20:54
 16/19 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzet, bar en lany vagyok.:) Minden ismerosomnek mar van parkapcsolata, egyedul nekem sincs. Mondhatni en vagyok a fekete barany..:) Szuleim szerint ez mar nem normalis, hogy ennyi idos koromra nincs senkim. Egyszeruen nem tudjak felfogni, hogy nem talaltam meg meg azt a fiut, aki mellett szivesen lennek. Nem vagy egyedul.

17/l

2015. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszi a választ! jöhet még.
2015. szept. 6. 14:20
 18/19 anonim ***** válasza:
Na, találtál normális lányt?:D
2018. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ismerkednék lányokkal, 21f/baranya
2018. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!