Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magam mellé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magam mellé egy normális lányt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 évben nem volt normális kapcsolatom, régen nagyon egyszerűen ismerkedtem, viszont azóta valami változott és nem megy a dolog. Egyszerűen nem találok olyan lányt aki jó lenne hozzám. Van sok aki tetszik nagyon, viszont nem tudnék elképzelni velük semmit, akikkel igen azoknak meg az utóbbi pár esetben nem jöttem be... mi változhatott ilyen sokat, hogy nem sikerül? 2-3 éve szinte minden 2. lánynak szimpatikus voltam, mostanra már az is jó arány lenne ha minden 10.-nek. Ami érdekes még, hogy van egy ismerősöm, aki egyáltalán semmi egyéniséggel nem rendelkezik, nem humoros, nem férfias és mégis bárkivel összejön szinte... Valami ötlet mitől lehet ez?
2015. jún. 27. 00:26
1 2
 1/19 gali2 válasza:
mert alig van
2015. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Változik a világ :')

De ne add fel, előbb-utóbb találsz valakit:D

Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélsz^^

2015. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal...


"van egy ismerősöm, aki egyáltalán semmi egyéniséggel nem rendelkezik, nem humoros, nem férfias és mégis bárkivel összejön szinte... Valami ötlet mitől lehet ez?"


Vélhetően jó sok pénze van. A pénzre meg mindig mennek a nők. Figyeld meg, ha 7 számjegyűt keresnél, hirtelen milyen szimpatikus lennél a nőknek...

2015. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nincs pénze :) Félreértés ne essék, csak viszonyítás miatt írom, de bármikor megállítanál minket és több pénz lenne nálam mint nála, sokkal jobb autóm is van stb. igaz ezekkel nem szeretek kérkedni, mert rohadtul gáznak érzem, ha valaki ezzel nőzik.
2015. jún. 27. 12:45
 5/19 anonim ***** válasza:
Elég gáz dolog is, de nagyon sok esetben nincs más lehetőség, főleg ha rondának születtél. A sok lóvé az felülír mindent
2015. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Szia irj nyugodtan ha gondolod 15L :)
2015. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szia utolsó, neharagudj de nem mennék bele ilyen netes dolgokba nem az én világom :)
2015. jún. 29. 18:53
 8/19 anonim válasza:
Okés ha esetleg megis akkor tudom bizonyitani hogy nem vagyok fake ;)
2015. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem feltételeztem soha hogy "fake lennél", csak leírtam hogy nem akarok neten random ismerkedni :)
2015. jún. 30. 23:37
 10/19 anonim válasza:

Én is hasonló problémával küzdök, csak én lány vagyok.

Most jelen pillanatban fel is adtam, majd jön ha jönni akkar addig meg építem a saját karierrem.

2015. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!