Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális csajt aki szereti ha el fenekelik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Talán mert az a csaj nem normális, aki szereti, ha elfenekelik
2015. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
de normális... nekem 6 évig volt egy csajom aki imádta ha szex közben elvertem... Pontosítok: Kifejezetten könyörgött érte. szerette azt is ha elcsattan pár pofon az arcán.
2015. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Miert ne lenne az a no normalis aki szereti ha elfenelekelik?! Engem is normalisnak tartanak es imadom ha szex elott-kozben elfenekelnek!!! 23N
2015. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Oh, azt én is imádom sőt: igénylem!!!!

N 38

2015. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Párom is imádja és nagyon felizgatja ha elfenekelem.
2015. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Engem is felizgat. Bár ez nálam nem túl normális. Abból ered, hogy apám egyszer alaposan elfenekelt kislány koromban. Először sírtam, de utána már hiányzott. Azóta is fantáziálok a verésről. De csakis férfi által.
2015. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Én is szeretem. Szerintem azért jó alkalmazni időnként, mert megmutatja, hogy a pasi a főnök otthon. Ez pedig általában a lány és a fiú számára is nagyon izgató. Pláne ha mondjuk előtte vitatkozunk valamin, és a vita zárul ezzel, hogy kapok a fenekemre tőle. :)


Amúgy szerintem keress tovább! Én szerencsére inkább éppen azt tapasztalom, hogy egyre több ilyen lány és fiú van. Itt is egy csomó ilyen kérdést olvasok állandóan, de például barátnőktől is hallottam már, hogy a pasijuk elfenekelte őket. :D

2015. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
engem is nagyon izgat a fenekelés de én eddig sajnos nem nagyon találkoztam ilyen lánnyal vagy csak nem merte mondani..
2015. jún. 27. 17:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
engem a trágár beszéd izgat :)
2015. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Mert bena vagy!?

En is szeretem, es szerintem sok no igy van ezzel. :)

2015. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!