Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit akarhat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat a srác? Lehet, hogy hosszú lesz de köszönöm ha valaki elolvassa

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki régóta tetszik konkréta azóta mióta bejelöltem és beszélgetni kezdtünk.

Üzenetben általában kedves és érdeklődő velem. Viszont sokszor csinálta azt, hogy így eltünedezett.


De személyesen mikor össze fottunk volt olyan mikor megölelt és váltottunk pár szót meg olyan is, hogy csak épp odaköszönt és ennyi. Igaz én akkor épp egy másik srác társaságában voltam meg ő is társaságban volt de miután elment le akartam hívni de nem jött.

Azt tudni kell, hogy volt mikor megbeszéltük a talit de nem jött össze mert már késő volt. Egyszer meg mikor vihar volt és féltem nem tudom komolyan gondolta e de kérdezte, hogy át e jöjjön igaz nem jött sőt mikor én hívtam el őt arra meg nem írt, viszont megadtam neki az elérhetőségem.


És itt jön a lényeg:


Én közben töröltem magam és nem vagyok fent sehol hónapok óta úgy hogy, a napokban írt nekem sms-t hol tud elérni és áttértünk email-re.

Kicsit meglepedt, mert olyanokat írt, hogy csókol ès pont múlthéten lett vége az Àzsiának és mondta hogy nézné velem meg elhívott, hogy találkozzunk.

NA DE: Aznap közölte, hogy ő csak este ér rà én meg mondtam neki, hogy az nekem nem jó. Ő meg mondta, hogy annak örűlne ha együtt néznénk az Ázsiát én meg írtam, hogy ez még korai szerintem előbb ismerjük meg egymást. Aztán mondta ebben igazam van de még nem kèső. Ez után hiába vártam felöltözve, hogy mikor ír rám, hogy már végzett biztos voltam benne, hogy hülyére vett és csak arra kellettem pedig nem ilyennek gondoltam..


Szerintetek tényleg csak szórakozott velem vagy mit akarhat tőlem? Köszönöm ha vègig olvastad



okt. 14. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben azt nem értem, hogy lehet az, hogy az egyik héten "szeret", a másikon nem, aztán megint, aztán eltűnik, aztán előkerül és megint kedveskedik.

Nem egyértelmű, lehet hogy csak próbálkozik veled is, meg mással is, aztán meglátja, melyik jön be.

okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd a kezedbe a gyeplõt. Lehet csak bizonytalan vagy tapasztalatlan. Beszélj többet vele találkozzatok többet.

Amúgy hány évesek vagytok?

okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt megpróbálhatod, hogy adsz neki egy utolsó esélyt. Ezalatt azt értem, hogy tűzz ki egy dátumot egy talira, ezzel együtt pedig írd meg neki, hogy amennyiben tényleg tetszel neki, menjetek el, ha viszont nem jön, akkor nincs több esély.
okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!