Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bunkóság?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel arról beszélgettem, hogy hogy lehet lányokkal ismerkedni a neten.

Azt mondta,hogy ő úgy szokta, hogy akár csak megkérdezi tőle, hogy milyen volt a napja.

Ez csak nekem furcsa? Mert szerintem egy ilyen kérdés egy ismeretlen felé eléggé fura lehet elsőre.

Kinek mi a véleménye?



okt. 11. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy tisztában a szóval.
okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Több bunkó embert a világra.
okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, szerintem is fura, nyugi. Szerintem tök gáz így csak az tud ismerkedni, aki bejön annak akire ráír. Ha ez nincs meg akkor nincs értelme, mert nem lehet rá mit válaszolni.

16l

okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Akinek van élete/önbizalma annak egy ilyen kérdés normális. Vagy válaszolni is tud rá. A problémát ennek hiánya okozza. Nem a kérdés. 31/F
okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura ráírni valakire, pláne nem bunkóság, viszont egy ennyire sablonos, semmilyen kérdéstől ne várjatok sikert.
okt. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
5: Ez a kérdés tökéletes eldönteni az érdeklődést. Érdekli e vagy sem a lányt a férfi. Ha válazsol, az azt helenti hogy tetszik neki, mert energiát is hajlandó fordítani a válaszadásra. Ha meg nem válaszol, elutasító, az nem. Ha meg a férfi ezek után is feltudja kelteni az érdeklődést az bizonyítás a nőnek. Nincs ezzel a kérdéssel semmi baj.
okt. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Baj nincs vele, csak nem annyira hatékony. Azt az érzetet kelti (ami amúgy a valóság is sokszor), hogy egy copy+paste üzenetről van szó, minden lánynak ezt küldi el. Sokkal hatékonyabb az, ha a lány profiljára reagálva ír egy üzenetet, amely azt sugalja, hogy átnézte azt a profilt, végigfutotta a képeket, nem pedig csak random küldött egy üzenetet.
okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Ez ami írtál ez a valódi időpocsékoló tevékenység. 99 nő nem reagál rá, sokaknak csak szórakozás, ego fényezés, vagy unaloműzés a “társkeresés”. Ha a fényképen nem nézel ki jól sokszor el sincs olvasva az üzenet, bőség van, olyat olvas aki kép alapján első ránézésre is vonzó. Elenyésző a kivétel. Sokból egy. #6
okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Én tapasztalatból írtam. Nekem is volt ilyen ráírogatós korszakom, és 2 lánynál is megesett, hogy csak azért írtak vissza, mert nem egy sablonos hülyeséggel írtam rájuk. Ezt ők maguk mondták.

Természetesen a kinézet is fontos, de egy kreatív üzenet is lehet annyira figyelemfelkeltő, mint egy jó kép.

okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!