Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk szeretik az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

A fiúknak tetszenek az okosabb, művelt, érett(ebb), átlagos kinézetű de ilyen "geek" vagy "nerd" szerű lányok? Olyan mint Taylor Swift you belong with me videójában a szőke hajú szemüveges lány.


Azért kérdezem mert a mai világban olyan mintha minden fiút csak a műszempillás, latina sminkes, gazdag, lányok érdekelnék, (akiken persze van 5 kiló smink) vonzóak még az előbb leirt átlagos lányok?


16/L



júl. 24. 21:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Tetszenek
júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
93%

Ne vágyj azok után, akik a műszempillára és arcvakolatra buknak!


Nem lesz az jó neked!

Nem kell ezt túllihegni!

júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszenek.
júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. egyenesen taszít a műszempilla és/vagy a túl sok smink.


Egy nő legyen természetes.

júl. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Tetszenek

89/F

júl. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan ez a zsánerem!
júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 October15 ***** válasza:
83%

16 évesen lehet valaki okos, még talán művelt is, de érett az aztán biztos nem. :D


Nem tudsz annyit fizetni, hogy meghallgassak egy Taylor Swift számot, de nagyjából eltudom képzelni mire gondolsz. :D


A szőke haj momentán nekem nagyon nem az esetem de amúgy a többi teljesen rendben van. Nyilván nem ugyanaz a célközönség mint a "pirított p*csák" esetén. :D

júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég randiztam egy sráccal, akinek pont az tetszett, hogy nem hordok sminket. Szóval igen ilyen férfi is van.

Bár az elégé kiábránditó volt, hogy érettebb voltam nála, pedig volt közöttünk kor különbség. 18/l

júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Igen! :)
júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is ez jön be a leginkább.

Azért érezheted hogy az ilyen lányok nem kellenek senkinek, mert általában az ehhez hasonlók nem rakják ki magukat a kirakatba, nem járnak nagyon közösségbe, vagy ha igen akkor sem tűnnek túl nyitottnak.

Ezzel szemben a műszempillás "pick me" lányok sokkal megközelíthetőbb szerepet játszanak.

júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!