Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire szerencsétlen vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

Meg mondom őszintén soha nem gondoltam volna hogy én ide írni fogok, de ennek is eljött az ideje..


Bár hányszor meg ismerek egy lányt az elején annyira de annyira szuper az egész, utána el telik 1-2 hét és vége is. Általában a csaj/csajok eltűnnek vagy csak próbálnak valami kifogást szerezni hogy legyen indokuk erre (sajnos nekem meg kötődési zavarjaim vannak.) Meg mondom őszintén annyira sose volt az én világom ágyról ágyra vinni a lányokat, de volt egy ilyen időszakom is mert úgy veszem észre hogy semelyik nem szeretne tartósabb kapcsolatot.

Fogalmam sincs velem van e a gond, vagy csak ennyire rossz ez a generáció de kezdem fel adni az érdeklődéseim a lányok terén. Ha elmegyek bulizni vagy új embert ismerek meg bele gondolok hogy megint szenvedjek azért hogy eldobjanak pár hét után mint egy rossz 5 forintost. Valamiért nekem sose jön össze egy olyan lány aki tényleg komolyan gondolja a dolgokat és nem csak egy éjszakás kalandot szeretne vagy akár csak szórakozni unalomból. 🤷🏻‍♂️

Mással is előfordul vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?



júl. 2. 00:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést kérnék ha valaki találna benne.
júl. 2. 00:13
 2/8 anonim válasza:
100%
nem te vagy szerencsétlen, ilyenek a lányok. velem is elhitetik hogy érdeklem őket majd 2 hét után ghostolnak
júl. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Old meg a kötődési gondjaidat, lehet hogy nem is veszed észre, de elriasztod vele. Továbbá neked is könnyebb lesz. Aztán egyszer csak úgyis ott lesz az, eljön az, aki veled marad. Hidd csak el, így lesz, ne aggódj még ezen. Ha továbbál, köszönd meg az emlékét, és állj te is tovább. Hová sietsz? Illetve azon is elgondolkodnék, hogy tényleg olyan szuper-e az egész, nem-e rontasz el valamit ha pár hét után áll tovább, lehet, hogy veled van a baj. Nem szerencse kérdése ez. Ilyenek is a mai lányok, de számos buktató is van, amit elronthatsz. Csak ne aggódj. Építsd magad, mert megérzik azt is, ha görcsösen akarsz kapcsolatot, hosszútávon. És ez sokat ront a mai világban az esélyeiden. De ha rendben vagy magaddal, sokkal jobb esélyeid vannak hosszútávozni.
júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
8%
megismerek - egybeírjuk az ige előtt álló igekötőket. Mindenkihez szól. Általános hiba manapság. Csak akkor külön, ha az ige után áll.
júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
És nem vagy szerencsétlen. Imádkozz a jövendőbeliddel való találkozásért.
júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rudolf Reichenberg ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló a helyzet. Valahogy nem vagyok szimpatikus a lányoknak, de már elfogadtam.
júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is normális,nem vagy szerencsétlen.Talán lehet a kötődési problémáddal lehet a gond nem tudom, nem ismerlek. Szerintem az se gáz hogyha belemész egyéjszakás kalandokba, mert még bőven ráérsz megkeresni az igazit. Csak ne térj át a fiúkra!

:)

17l

júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
39%
#7 Férfiként mondom, hogy az egyéjszakás kaland a legszégyenebb dolog amit egy *normális* férfi tehet... Ez nem így működik az értelmes rétegnél.
júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!