Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg eltűntek a normális fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eltűntek a normális fiúk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy szinte az összes korombeli, vagy kicsit idősebb fiú vagy

A : antiszociális

B : kocka (ezzel amúgy nem lenne gond önmagában egy bizonyos fokig, de egy szint fölött igen)

C : foglalt

D : csúnya (és nem, nem túl magasak ilyen tekintetben az elvárásaim, nem kell egy Ken baba, nagyon sokféle fiúra mondom hogy jól néz ki, csak azok valamelyik másik miatt esnek ki és tudom hogy nem minden a külső, és nyilván nem minden, de azért nekem fontos)

E : drogoznak

F : cigiznek

G : energiaitalon élnek

H : napi rendszerességgel isznak

I : homo-k, vagy bi-k

J : kulturálatlanok


A város egyik legjobbnak kikiáltott gimijébe járok, úgyhogy nem lehet az az ok, hogy rossz környezet. Csak akkor most már tényleg ritkaság számba megy egy normális, szingli fiú?


És ez a kérdés nem egy meghívó arra, hogy itt akarnék ismerkedni, mert nem itt akarok, és nem is fogok semmilyen ilyen levélre válaszolni. Bár tudom, hogy lesznek olyanok, akik ennek ellenére is fognak írni, múltkori kérdésnél is leírtam ezt, aztán vagy 20 értetlen ember írt. De ne, kérlek, ne pazaroljátok erre az időtöket és ne raboljátok az enyémet.



júl. 1. 19:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%

#14. Szerintem ez nem egy olyasféle felsorolás, amit egy pasiban szeretne megtalálni. Nem hiszem hogy várja a szőke herceget fehér lovon.


Hanem, hogy majdnem mindegyik srácban talál olyan tulajdonságot, ami kivetnivaló. Remélhetőleg ezt ő sem úgy érti, hogy ezt egy személyben akarja megtalálni.

júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%

21. Ezeket egy csomagban nem is fogja megtalálni nagy valószínűséggel.

Nem rossz indulatból mondom, csak nincs előttem ez a férfitípus. Illetve el tudom képzelni, de komoly kapcsolatban.


Elméletben ezek mind jogos elvárások lennének, ha lány lennék én sem adnám alább, csak az életből nehéz példát hozni, ahol ezek mind teljesülnek és nagy valószínűséggel én is kompromisszumokat kötnék.


Tegyük fel intelligens, kultúrált, egyetemen tanul, sportos, jól néz ki, tesz a külsőért és nincs semmilyen addikciója. Ezek a srácok nagyon hamar elkelnek. Esetleg a másodvonalból még akadhat, ott már a függőségek játszanak, de még a többit hozza. A maradék masszív tömeg vagy függő vagy nem üti meg a külső szintjét.

júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekes azt látni, hogy sokan kelendőnek tekintik az ilyen férfiakat és bár én 3 pont kivételével hozom a többit, mégsem éreztem magam sosem kelendőnek.


Elgondolkodtató:))

júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

23. A 3. pontot, azaz, hogy foglalt vagy?


Erről beszéltem....

júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#24 nem, félre értetted.


A felsoroltakból három pontot nem teljesítek.


Az én hibám, nem fogalmaztam érthetően.

júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25. Közben látom jól fogalmaztál, én képzeltem hozzá a .-ot a 3as szám mögé :D


Ami azt illeti én sem vagyok annyira kelendő és kb én is 3 (három) pontot hozok a listáról

júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%

#22 Ezek meg már undorító elvárások. Ez addig a jó, amíg én magamtól vagyok ilyen. De ha egy csaj várja el hogy tanulj egyetemen, legyél sportos, még mellé egy csomó elvárás. Ez már kicsit undorítónak hangzik.


Majd én magamtól lehet hogy így viselkedek, de tőlem senki se várjon el egyetemeket, meg ekkora dolgokat. Akkor miért is lennék kapcsolatban?!

júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
81%

27. Nem tudok vitatkozni veled. Főleg hogy tapasztalataim szerint a fenti elvárásokat támasztó lányok közelébe sincsenek annak, hogy teljesítsék. Ha egy top 10 modell csaj ezzel jön, azt mondom oké. Ha a lány is letett már valamit az életben, tanult, tájékozott, művelt, stabil egzisztencia, jó családi közeg, akkor azt mondom, na ezért érdemes nekem is küzdenem.


De amikor a társkeresőn csücsőrítő 8 általánost végzett agyontetovált duci hót buta, két szót helyesen leírni képtelen meki pénztáros várja el tőlem, hogy legyek anyagilag független, gazdag, művelt, sportos, jóképű, legyen autóm lakásom, ne igyak, ne a gép előtt üljek, akkor kiver a víz. Szerinte én azért küzdöttem fel magam, hogy majd az ő kis kegyeiért esedezzek? Nagyon fordítva ülnek azon a bizonyos lovon.


Támaszthatunk elvárásokat, támasszunk is, mert én azt mondom, hogy az ember igenis válogasson, de azért annak a bizonyos lófsznak is van vége, ne nézzük már hülyének a másikat.

júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%

Pl. Férfiaknál alap követelmény lett a diploma.

Akinek nincs, az már nemis számít embernek.

Mindegy, hogy mit dolgozol, mennyit keresel, de legyen diplomád.

A komoly egyetem az még oké is, de aki elvégez egy tapló alapszintű főiskolát, az a diploma nem egyenlő a szuper műveltséggel.

júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 14-19 évesen olyan voltam akit te keresel, csak az akkori lányok azokra hajtottak akik pénze és kocsija volt. Emellett bunkó, lekezelő és szétcsalta őket. Na az ilyen csalódások után nem ismerkedünk és szinte láthatatlanok vagyunk.
júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!