Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kevés a súlyom mégis van egy...

Kevés a súlyom mégis van egy kis tokám az arcom meg mindig püfedt meg a szemem is.Miért van ez? Sokszor vissza áll normálisra az arcom, akkor olyan szép vagyok. Hogy tudnám most eltüntetni a szem és arc püfedtséget?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és most mértem már csak 46 kg. Van hogy egy ideig, pár hétig püfedt aztán ujra normális az arcom egy ideig utána megint felpüfed.

#arc #püfedt
máj. 28. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Genetikai okok miatt a vízháztartásod ilyen. Vannak vízhajtók, amikkel ez megszűnik, csak épp lesz millió mellékhatás.

Most én is szedek egy táplálékkiegészítőt, amitől olyan a fejem, mint egy lufi.

máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges valamilyen ételintolerancia is így jelenik meg. Laktóz, glutén, bármi... kezdd háziorvosnál, ő lenne az elsődleges szakember, aki be tudna utalni a megfelelő vizsgálatokra
máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Genetika, hormon, allergia. Bármi.


Amúgy nem tom szoktad-e figyelni a ciklusod, de nekem pl mensi elött olyan 1-1.5 héttel jön elő ez a vizesedés. Aztán hirtelen lemegy ahogy megjön 1-3 napra rá, és ovulációkor meg megint vékony az arcom. 🤷

máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!