Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg eltűntek a normális fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eltűntek a normális fiúk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy szinte az összes korombeli, vagy kicsit idősebb fiú vagy

A : antiszociális

B : kocka (ezzel amúgy nem lenne gond önmagában egy bizonyos fokig, de egy szint fölött igen)

C : foglalt

D : csúnya (és nem, nem túl magasak ilyen tekintetben az elvárásaim, nem kell egy Ken baba, nagyon sokféle fiúra mondom hogy jól néz ki, csak azok valamelyik másik miatt esnek ki és tudom hogy nem minden a külső, és nyilván nem minden, de azért nekem fontos)

E : drogoznak

F : cigiznek

G : energiaitalon élnek

H : napi rendszerességgel isznak

I : homo-k, vagy bi-k

J : kulturálatlanok


A város egyik legjobbnak kikiáltott gimijébe járok, úgyhogy nem lehet az az ok, hogy rossz környezet. Csak akkor most már tényleg ritkaság számba megy egy normális, szingli fiú?


És ez a kérdés nem egy meghívó arra, hogy itt akarnék ismerkedni, mert nem itt akarok, és nem is fogok semmilyen ilyen levélre válaszolni. Bár tudom, hogy lesznek olyanok, akik ennek ellenére is fognak írni, múltkori kérdésnél is leírtam ezt, aztán vagy 20 értetlen ember írt. De ne, kérlek, ne pazaroljátok erre az időtöket és ne raboljátok az enyémet.



júl. 1. 19:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
52%
Én még mindig nem értem, mi a baj, ha a másik fél biszex? Egy normális párkapcsolatnál miért jelentene gondot?
júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Meg tudott fogalmazni, mit jelent neked a normális? Mert ami neked az, az nem biztos hogy másnak is az.
júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
40%

Te nagybetűs Nő vagy?

Hány éves?

júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, fordítsuk meg. Egy fiú, aki:


A : szociális

B : nem a gép előtt ül

C : szingli

D : jól néz ki

E : nem drogozik (sem semmilyen más függősége nincs)

F : nem cigizik

G : nem iszik energiaitalt

H : nem iszik napi rendszeresen

I : hetero

J : kulturált


Az kérlekszépen a top 0,001%.


Van egyáltalán kép előtted egy ilyen férfiról? Hogy néz ki? Mit csinál az életben? Létezik ilyen férfi? El tudod képzelni? Mit tanul, vagy mit dolgozik?


Oké ebből sokmindent teljesíteni lehet, én kapásból a felét biztosan. De én még életemben nem találkoztam olyannal, aki ezt mind hozná.

Vagy ha igen, akkor a "nem foglalt" rész bukta.

A normális férfiak komoly kapcsolatban vannak és/vagy már házasok.



F

júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%
Mivel a csúnya jelzőt kommentáltad leginkább, van egy megérzésem, hogy nekem nagyon magas elvárásaid vannak a külsőt nézve. Nem lehet, hogy egy észre vehetnél másokat is?
júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

2-es nagyon tömören és lényeglátóan megfogalmazta, szeretném ezúton is kiemelni:


amilyen a kereslet, olyan a kínálat. A fiúk egymástól tanulják el, hogyan kell bevágódni egy lánynál. Az, hogy a korosztályodban ennyire sok a deviáns fiú, az azt jelenti, hogy nálatok többségében ez a viselkedés a nyerő. Ha a komoly, művelt, vicces, aranyos fiúk tetszenének nektek, akkor a legtöbb fiú így viselkedne.


Miért nem igaz ez fordítva?


Azért, mert velünk ellentétben ti nem a fiúk előtt akartok tetszelegni elsősorban, hiszen a figyelmet megkapjátok így is, hanem egymás előtt meg magatok előtt. A fiúk sokkal jobban gyúrnak az ellenkező nem figyelmére.

Tehát a sok köcsög férfit magyarázza a silány elvárási színvonal az ellenkező nemnél.


Igen, jól értettétek: a lányok többsége nagyon alacsonyra teszi a mércét. Nem értek egyet azokkal akik szerint túlságosan válogatnak. Szerintem inkább fordítva.

júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%

11.

Mert mindíg az jár az ember eszében, hogy nem vagyok neki elég.

Különösen a nőknél. Egy nő, aki a szebbik nemet képviseli, nehezen tudja elviselni azt, hogy a párjának ő nem elég.

Nem vagyok neki nőként elég. Szüksége van egy férfire is. ??

Uram-Atyám.

júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

#17

Nem értem, miért ne lenne elég? Az, hogy egy férfi biszex, nem azt jelenti, hogy állandóan férfiak forognak a fejében, és egy nő mellett nem tudja kiélni magát

júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%

Na igen.

De szerintem ez meddő vita, mert mindenki másképp gondolkodik erről.

Ismerek olyan biszex férfit, aki megnősült, és attól a pillanattól csak a feleségével foglalkozik. Lelkiismetet furdalása lenne ha ez nem így lenne. Ilyen is van, és így is lehet.

júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szánalmasak, jó nagy részben tapasztaltam ezt.

Nálunk is volt tipikus kocka, aki éjjel -nappal a játékokat bújta.

Volt drogos, ittas. Egyik sem volt rossz, de akkor is undorító ez.


Még a "normális" sportember, sem az igazán. A hátad mögött nagyon sokan lenéznek, kidumálnak, lekicsinyítenek. Éreztem rendesen, hogy versengenek egymással mint a kisgyerekek, másképp nem tudnák magukat valamire valónak érezni.


A másik meg hogy mit várunk? Már 10 éveseknek az a legnagyobb öröm, ha puffogtathatják a poco-t. Ők legyenek a nagymenők ugyebár.

júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!