Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg eltűntek a normális fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eltűntek a normális fiúk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy szinte az összes korombeli, vagy kicsit idősebb fiú vagy

A : antiszociális

B : kocka (ezzel amúgy nem lenne gond önmagában egy bizonyos fokig, de egy szint fölött igen)

C : foglalt

D : csúnya (és nem, nem túl magasak ilyen tekintetben az elvárásaim, nem kell egy Ken baba, nagyon sokféle fiúra mondom hogy jól néz ki, csak azok valamelyik másik miatt esnek ki és tudom hogy nem minden a külső, és nyilván nem minden, de azért nekem fontos)

E : drogoznak

F : cigiznek

G : energiaitalon élnek

H : napi rendszerességgel isznak

I : homo-k, vagy bi-k

J : kulturálatlanok


A város egyik legjobbnak kikiáltott gimijébe járok, úgyhogy nem lehet az az ok, hogy rossz környezet. Csak akkor most már tényleg ritkaság számba megy egy normális, szingli fiú?


És ez a kérdés nem egy meghívó arra, hogy itt akarnék ismerkedni, mert nem itt akarok, és nem is fogok semmilyen ilyen levélre válaszolni. Bár tudom, hogy lesznek olyanok, akik ennek ellenére is fognak írni, múltkori kérdésnél is leírtam ezt, aztán vagy 20 értetlen ember írt. De ne, kérlek, ne pazaroljátok erre az időtöket és ne raboljátok az enyémet.



tegnapelőtt 19:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%

Sikerült lezülleszteni a középiskolákat. A legérzékenyebb, befolyásolható korban a kedves liberális tanáraik is erősítik bennük.

Több generációt már tönkretettek.

tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez hasonló a piachoz: olyan a kínálat, amilyen a kereslet. Még mindig az a domináns gyakorlat, hogy a srác kezdeményez a lánynál, ezért ha a csajok többségének ez a nyerő, akkor sok srác ezt a példát fogja követni. Persze lehetne alakítani is az ízlésen, de az nehezebb.
tegnapelőtt 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%

Ram egyik pont se igaz amit felsoroltal :-)

Es szivesen beszelgetnek veled ha nincs parod.

Budapesti vagyok.

Ha gondolod irj. 😊

tegnapelőtt 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Azt azert leirnad hogy itt miert nem szeretnel ismerkedni? Kivancsi vagyok öszinten.

Csak mert magadtol veszed el az eselyt.

tegnapelőtt 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 Nem hiszek az online ismerkedésben. Úgy gondolom, az már az elkeseredés és az elszigetelődés első jele. Egyébként pedig nem is feltétlen akarok ismerkedni jelenleg, élőben sem, csak ez így feltűnt. És főleg nem egy ilyen oldalon ismerkednék. Nem akarok gonosz lenni, de igazán fura és beteg emberek fordulnak itt meg. Előző hasonló témakörben feltett kérdésemnél kaptam 72 éves bácsitól (mert én ezt már annak nevezem) igazán konkrét ajánlatot. Ebből és sok más kanos üzenetből kiindulva nem szívesen ismerkednék pont itt egy tök idegen emberrel. És mivel nem a fővárosban lakok, így az emberek nagy része az ország másik felében van.
tegnapelőtt 20:57
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, eltűntek a normális csajok ugyanúgy. Gyakorlatilag csak dilettáns, miss pic$ák vannak az oldalon és a való életben is.
tegnapelőtt 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

5 ez nem hit kerdese.

En ugy vagyok vele, hogy mindenhol meg kell adni az eselyt.

Meg ha tisztaban vagyok azzal is hogy itt kb 1% az esely normalisabb lanyt talalni, akire az altalad felsorolt jellemzök nem illenek.

Nem az oldal szamit.Azt mondod sok itt a fura meg beteg ember, dehat te is itt vagy. Ugyan ugy itt lehet mas normalis ember is.

Teny hogy nagyon sok a debil, de meg kell probalni mert sosem tudhatod.

Ez nem elkeseredes es elszigetelödes a reszemröl.

Ugyan ugy probalkozok tarsasagba vagy mas oldalon, ettöl nem leszek elkeseredett,hogy itt is megprobalom.

En mindenesetre nem jelentenem ki hogy eltüntek a normalis lanyok.

tegnapelőtt 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

A kérdés önmagában nehezen megválaszolható, hiszen tele van személyes preferenciával.


A "normális" egy tág és mellesleg szubjektív fogalom. Ami neked normális, az másnak nem az. Ami másnak normális, az neked nem az.


Például ilyen a dohányzás vagy az, hogy valaki saját neméhez vonzódik. Egyesek szerint normális, mások szerint nem.


Szóval a kérdésedre a válasz az, hogy nem, nem tűntek el a normális fiúk, pusztán értelmezés kérdése.


Ha arra vagy kíváncsi, hogy a kevesebb lett-e az olyan fiúk száma, akik számodra tetszenek (viselkedés és felfogás téren) a válasz valószínűleg az igen lesz. Még úgy is, hogy a kérdésben nem igazán írtad le, hogy milyen is számodra a tetszetős fiú. De segíthet a helyzeteden ha olyan környezetet választasz, ahol a számodra tetszetős fiúk gyakrabban megfordulnak (és nem, az hogy az emberek hogyan vélekednek egy intézményről vagy hogy az milyen eredményeket ért el, nem számít szűrőnek. Az elvárások semmilyen formában nem kapcsolódnak az általad leírt feltételekkel.).

tegnapelőtt 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Neked magasak az elvárásaid.
tegnap 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

9.

Nem. Nem magasak. Pont hogy neki reálisak az értékrendjei.

Tényleg ez van sajnos.

Nemrég beszélgettem egy 20 éves lánnyal, és azt mondta, hogy szégyelli, es bánja, hogy most, ebben a korban kell lennie fiatalnak, mert hihetetlen ami van.

Mondtam neki, hogy a nálunk, középkorúaknál ugyanez van sajnos.

Kevés a normális értékrendű nő és férfi.

Ha véletlenül akad, akkor meg iddentitási problémák merülnek fel.

Hihetetlen, hogy rengeteg most a saját neme iránt vonzódó, illetve a biszexuális emberke. Nőben is, férfiben is.

Azért mondjuk meg őszintén, hogy egy igazán totál heteró nő, nem igazán szeretne bi férfit.

Egy heteró férfi még csak-csak elvan a bi nővel, mert azzal nincs igazán gond, de a bi férfi már eléggé gáz. Az már nem túl gusztusos. Kevés nő viseli el, hogy a párja férfivel is ágyba bújik. Egy nőnek ez nagyon megalázó szerintem.

Sajnos ez van, hogy nagyon nehéz manapság társat találni.

De fontos, hogy a hit azért megmaradjon.

Neked is ezt ajánlom kedves kis kérdező, és drukkolok nagyon.

Te egy reális gondolkodású, helyes fiatal szép lány vagy.

Hidd el sikerűlni fog, majd amikor nemis számítassz rá.

tegnap 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!