Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális ha kevés lány jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha kevés lány jön be? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés lány jön be igazán. Nagyon válogatós vagyok. Ez baj? Nektek van ilyen gondotok? Mit tegyek ez ellen?

F/17



jún. 22. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Annyira, mikor a középiskolába jártam 4 éven át szerelmes voltam egy lányba. A többit észre se vettem. Ma is van határozott elképzelésem mi a redflag, így leszűkítem azt, ami számomra megfelelő. Ez igényesség ami nem jár "ku*vapecérség"gel.
jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tini korban ez természetes. Később se nagy baj, de azért érdemes néha kompromisszumokban is gondolkodni.
jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat!
jún. 23. 01:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányoknál ez a normális a fiúk felé
jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális, én is ilyen vagyok. Kevés kapcsolatom is volt emiatt
jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális
jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Rendben van.


29/N

tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!