Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tud manapság egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VielBa kérdése:

Hogyan tud manapság egy tizenhét-nyolc éves lány párt találni magának?

Figyelt kérdés

Milyen helyeken lehet normális, intelligens emberekkel ismerkedni manapság?


17/l



máj. 30. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtaláltad, szólj nekem is, hátha vannak ott intelligens lányok is. Lassan úgy érzem, szinte lehetetlen párt találni, az emberek iszonyat módon zárkózottak, befelé fordulnak, ha nem ismersz valakit évek óta, akkor szinte hozzá se lehet szólni senkihez. Vagy idk, lehet csak én vagyok ronda
máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
72%

Jön a nyár.

Sok lehetőség lesz.

máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Valóban zárkózottak és befelé fordulnak a lányok, de elfelejtetted le írni aztis hogy a külsőle mennek nagy az elvárásaik és igényeik, nem minden lányra igaz de a többségre jellemző! Én aza példa vagyok aza szerelemben nem kellő személyiség 100% ban úgy érzem hogy lehetetlen találni párt nekem például nehéz de ez van már el fogadtam.
máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Online is érdemes lehet megpróbálni.
jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Online már sokat próbálkoztam, de valahogy nem tudtam velem kb. egykoru, normalis embereket talalni. Esetleg online ismerkedeshez van valakinek tippje?
jún. 1. 11:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Betöltöd a 18at, regisztrálsz tinderre és kész. Neked lányként ennél többet nem kell tenned csak szelektálsz. Meg ha komolyat keresel akkor nem fekszel össze minden jöttmenttel hanem kivársz pár randit.
jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!