Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a lányoknak könnyű partnert találni, míg a fiúknak nem?

Figyelt kérdés
Egy lány, ha dugni akar, akkor dugni is fog. Van miből válasszon. De ha komolyabb kapcsolatot keres, akkor sincs nehéz dolga. A fiúknak meg a fordítottja van. 100 lányból egy, ha szóba állna vele, míg a lányoknál 1 lányra jut 100 fiú, akik egy csettintésre leállnának velük. Értem én, hogy mindenkibe az van beleverve, hogy a fiúk kezdeményezzenek, de akkor sem értem, hogy mi az oka annak, ha pl itt valaki vagy kérdésben, vagy válaszban odaírja, hogy lány, akkor elönti a privi áradat, de a fiúk meg max homiktól kapnak privit. Miért nem épp fordítva van??
2022. máj. 6. 21:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Van néha ez fordítva is, csak 2 személyes sztori. Esetek többségében honnan is tudnád hogy kell csajozni mint ahogy a szüleid megtanítják. Nyisd az ajtót, vegyél virágot, legyél mindig kedves meg bókolj. Szép lenne ha működne de a lányok nem így működnek erre elég korán rájön mindenki. Ezután kerestem pár alternatívát hogy ha ez szar mert 1 csaj se jön össze ezzel akkor mi van még. Akkor kezdtem jobban megérteni a vonzalom meg a lányok hogy működnek. Azóta már 2 üzenetbe tellne hogy csajom is legyen de inkább szingli maradok amíg valamilyen csaj meg nem üti azt a lécet, de lehetséges a jófiu kategóriából eljutni ilyen fuckboy szintre akár ami a csajozást illeti, csak jobbá kell válnod
2022. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!