Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a lányoknak könnyű partnert találni, míg a fiúknak nem?

Figyelt kérdés
Egy lány, ha dugni akar, akkor dugni is fog. Van miből válasszon. De ha komolyabb kapcsolatot keres, akkor sincs nehéz dolga. A fiúknak meg a fordítottja van. 100 lányból egy, ha szóba állna vele, míg a lányoknál 1 lányra jut 100 fiú, akik egy csettintésre leállnának velük. Értem én, hogy mindenkibe az van beleverve, hogy a fiúk kezdeményezzenek, de akkor sem értem, hogy mi az oka annak, ha pl itt valaki vagy kérdésben, vagy válaszban odaírja, hogy lány, akkor elönti a privi áradat, de a fiúk meg max homiktól kapnak privit. Miért nem épp fordítva van??
2022. máj. 6. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert a virágok egy helyben nőnek, a méhek pedig szállnak összevissza.
2022. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

A nőket folyamatosan meg akarják dugni, próbáld csak ki a nő ként írsz ki egy kérdést 50 privátot kapsz, kiéhezett hülye gyerekektől...férfiként szarnak rád.


Egyébként nő sem lennék, ennyi gyökérből válogatni szerintem szarabb mintha inkább kevesebb a lehetőség :d de tényleg.

2022. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek is nehéz számára ideális kapcsolatot találni, nem egyéjszaka alatt megvalósítható neki sem - kivéve ha a szexre gondolsz..
2022. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
"100 lányból egy, ha szóba állna vele" - Ne általánosíts. Ha egy srác elég magabiztos és elég jól néz ki, akkor hasonlót tapasztal, szóval ez abszolút személyenként változó dolog. Egy kevésbé előnyős lány pl. ugyanúgy nehezebben talál kapcsolatot, mint egy kevésbé előnyös srác.
2022. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Lány vagyok és nem udvarol száz pasi.
2022. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Egy kevésbé előnyős lány pl. ugyanúgy nehezebben talál kapcsolatot, mint egy kevésbé előnyös srác."


Ez f*szság. egy lány nézhet ki akármilyen rondán, midig lesz olyan csávó akinek kelleni fog de ha egy srácnak ÁTLAGOS (nem ronda) külseje van akkor már a kutyának se kell

2022. máj. 6. 23:09
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Te most elég radikálisan túlzol.

"Egy lány, ha dugni akar, akkor dugni is fog."

Oh tényleg? XD Én már több mint fél éve nem dugtam, pedig lenne rá igényem (és nem azért mert rút lennék, sőt, fiatal vagyok vékony és csajos).


"Van miből válasszon."

Hát a jelenlegi felhozatalból igen nehéz.


"ha komolyabb kapcsolatot keres, akkor sincs nehéz dolga"

Mert hogy? De. Rohadt nehéz dolguk van a lányoknak is ilyen szempontból.

2022. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Én már több mint fél éve"


én meg már több mint 18 éve. a helyedben inkább csendben maradnék.

2022. máj. 6. 23:25
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha már ilyen egyszerűen fogalmaztál:

Minden fiú dugni akar (majdnem) viszont a lányok közül kevesebben. Így az a kevés lány aki mégis, az könnyen talál magának partnert. Kb. ennyi.

2022. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Most attól, hogy még nem voltál csajjal, nehogy már elkezdj ezért haragudni a lányokra. Mert az írásból ez jön le. Ne menj át gyökér incelbe és akkor te is megtalálod a hozzád illő lányt.
2022. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!