Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a lányoknak könnyű partnert találni, míg a fiúknak nem?

Figyelt kérdés
Egy lány, ha dugni akar, akkor dugni is fog. Van miből válasszon. De ha komolyabb kapcsolatot keres, akkor sincs nehéz dolga. A fiúknak meg a fordítottja van. 100 lányból egy, ha szóba állna vele, míg a lányoknál 1 lányra jut 100 fiú, akik egy csettintésre leállnának velük. Értem én, hogy mindenkibe az van beleverve, hogy a fiúk kezdeményezzenek, de akkor sem értem, hogy mi az oka annak, ha pl itt valaki vagy kérdésben, vagy válaszban odaírja, hogy lány, akkor elönti a privi áradat, de a fiúk meg max homiktól kapnak privit. Miért nem épp fordítva van??
2022. máj. 6. 21:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy elég nagy általánosítás, és nagyon nem helytálló.

Egy éjszakás kalandot tényleg könnyen lehet találni lányként, de a jelentkezők 99%-a egyből kuka, mert rosszabb esetben csak primitív, műveletlen idősebb pasik, jobb esetben meg nem passzol személyiségben, vagy szexuális igényekben/szokásokban. Sima szexkapcsolatnál sem mindegy hogy ki az illető, ott is kell az összhang, és a kémia.

Komoly kapcsolatot meg ennél is sokkal nehezebbb találni, ilyen téren nincs különbség a két nem között. Igen, a lányok mindennap le tudnának feküdni egy férfival ha úgy tartja kedvük, DE csak akkor hogy ha válogatás nélkül tennék, ideértve a primitív férfiakat is. Ahogy a férfiaknak, úgy a nőknek is megvannak az igényeik ilyen téren, amivel nincs probléma.

2022. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy egy csomó sudribunkó ránk ír, marhára nem jelenti azt, hogy a nőknek könnyebb. Ja, válogathatunk is..Miből?!
2022. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

Én lányként úgy vettem észre, hogy a veled szexelni akarók sokkal nagyobb százaléka önző domináns gyökér, mint a férfiaknál. Szerintem ha megfordulnának a szerepek és a férfiakat molesztálnák a nők folyamatosan, a nőknek lennének furcsa fétiseik amiket a férfiakra akarnak kényszeríteni, ha a férfiak esnének teherbe, nők simán erővel le tudnák fogni a férfiakat úgy hogy a férfi nem tud kiszabadulni stb. Hát szerintem a férfiak ugyanilyen válogatósak lennének, mint most a nők.


Csak hogy próbáljam illusztrálni: nőként a feléd aktívan szexuális vágyat kifejező személyek legalább felétől az első érzés ami téged elfog, az a félelem. Ez férfiként is így van?


Amíg én is olyanokat olvasok, hogy ez meg az levette az óvszert és a csaj akarata nélkül beleélvezett, addig én sem fogok idegenekkel szexelni.

2022. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szedjen fogamzásgátlót a csaj és nem lesz probléma ha beleélveznek óvszer nélkül.
2022. máj. 7. 00:17
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
De most őszintén, mire jó ez a kérdés? Arra, hogy provokáld az embereket?
2022. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
#14 vagy a másik fogamzásgátló módszer: nem fekszik le olyannal, akivel nem tud komoly kapcsolatot elképzelni. Amint látod, sok lány ezt csinálja.
2022. máj. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
"...ha egy srácnak ÁTLAGOS (nem ronda) külseje van akkor már a kutyának se kell" - Átlagos srác vagyok és összehozott már egy pár lánnyal az élet, szóval ez abszolút nem igaz.
2022. máj. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Szedjen azért fogamzásgátlót és változtassa meg a hormonháztartását mert egy gyökér a megbeszéltek ellenére mégis leveszi a gumit?

Illetve a fogamzásgátló a nemi betegségek ellen nem véd, ami szintén nem elhanyagolható tényező egy ismeretlen partner esetén.

2022. máj. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

"Illetve a fogamzásgátló a nemi betegségek ellen nem véd,"


Az óvszer sem.

[link]

2022. máj. 7. 09:10
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mindenki tudja (aki picit aktívabb a kategóriában), hogy ki vagy.


Idejössz folyton, a félig incel kérdéseiddel, és kinyitod a szádat, amiből ömlik a szar. Csak panaszkodsz, csak kifogásokat mondasz, csak.... mindig van egy csak. Egy olyan dolog, amivel megmagyarázod a dolgokat.

Netán ha kifognak rajtad, személyeskedsz - mert volt már rá példa...


Ha a hozzáállásodon változtatsz és nem egész nap a neten lógsz, hanem szocializálódsz, ahol VALÓBAN megismerheted a nőket, akkor másképp állsz az egészhez, és nem negatív dologként fogod fel a témát.


Férfinak lenni 100x jobb, mint nőnek. A nők elnyomásban vannak, a nők a férfiakat szolgálják ki. Kevés nő ért el sikert a történelemben, kevés nőnek ismert a neve, mintsem férfinak. - Nem, nem vagyok nőgyűlölő.


Hátrányaid és előnyeid vannak az életben, ha a hátrányokra koncentrálsz, akkor jóhogy nem érsz el semmi sikert és csak panaszkodsz egész nap.


Legelső dolog ami segítene rajtad az az, hogy számodra ideális közösséget keresel, ahol felvállalhatod magad és kibeszélheted a dolgaid. Ez segít azon, hogy NE legyél ennyire frusztrált (mert ez mind az ami benned van, frusztráció).


Továbbá a másik véleményének meghallgatása sem lehet előnytelen dolog, illetve nem a folytonos kifogások keresése.


Kommentemmel nem megbántani akartalak, szimplán unom a folytonos panaszkodásod. Néha feljövök ide, és csak ezt látom. Ezt a ritkaszar felfogást. - Nem mellesleg ugyanilyen voltam én is, azért tudom, hogy ez milyen rossz. Tehát fel a fejjel, ha jobbat akarsz, akkor van rá lehetőséged.

2022. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!