Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány, ha egy lány lovagol?

Figyelt kérdés
Eddig minden pasi, akinek elmondtam, hogy versenyszinten lovagolok, és heti 2 edzésen van, azt mondta, hogy akkor legyünk csak barátok. Tényleg ennyire negatívum, ha egy lány szeret lovagolni? Eddig egy pasit se találtam, aki ezek után is össze akart volna velem jönni. 16/l

2021. máj. 23. 08:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%
Talán érzi rajtad a lószagot, hiszen a ruhád is beveszik. Féltékeny a lóra, hogy annak nagyobb van!🤣
2021. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert olyan gondolkodású emberekkel beszélgetsz mint az utolsó 😂
2021. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Amióta az eszemet tudom lovagolok, van 3 saját lovam és egy kutyám itthon, több mint 6 éve. Mégse volt ezzel soha gondom, a párom szereti a lovakat és nyitott rá. Egyik kapcsolatomban sem volt hátrány, hogy lovas vagyok. Szerintem csak rossz emberekkel ismerkedsz.


19 éves lány

2021. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem a lóval van baj, hanem a "versenyszinten". Állandóan aggódnék, hogy valami komolyabb sérülést szerzel. Bocsánat hogy ide írtam, de a Christopher Reeve név mond neked valamit ?
2021. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
24! Nem tudom értesz-e hozzá vagy benne vagy-e a témában, de általában egy heti 4x lovagló hobbilovas többször esik mint egy versenylovas.
2021. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
51%
Bár csak soha senki ne szenvedne balesetet ! A gyakoriság lényegtelen -lehet hogy a hobby lovaglásban gyakoribb (vagy se)- de a lehetőség az, ami rossz.
2021. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
79%

Az embert folyton érheti baleset, akár a háztartásban, akár az utcán vagy egy egyszerű hobbi során is. Szerintem butaság azon aggódni és visszafogni a párunkat, mert baja lehet. Az élet sok kockázattal jár, de egy lovas tudja igazán csak, hogy mennyi jótól és értékestől fosztja meg magát ha félelemben él. Különben is, ha jó a kapcsolatod a lovaddal és rendelkezel annyi tudással, biztonságosabb is mint gondolja az ember. Pláne, ha még edzővel is lovagol! Váratlan dolgok történhetnek, ez ugyan benne van, de annyi extrém sport van, ahol nagyobb veszélynek van kitéve az ember...pl ejtőernyőzés, siklóernyő, bungee-jumping és még sorolhatnám.

Szerintem egy párnak támogatnia kell a másikat az álmában, aggódni ugyan lehet, de butaság a balesetektől rettegni háttértudás nélkül a lovas sportokról és lány képzettségi szintjéről.


19 éves lány

2021. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
35%
Azt még hozzáfűzném, hogy ennyi erővel mindenki mindig üljön otthon mert baja lehet. Ugyanis mindig lesz rá lehetőség. Természetesen aki lovagol valamivel nagyobb eséllyel-habár ez soktényezős-ha efelé van valakinek elhívása belül, nem szabad a félelem miatt hagyni. Körültekintőnek kell lenni, olyat kell csinálni ami nem feszíti túl az adott tudásának a határát. Edzővel érdemes feszegetni a határokat, segít amikor kell és akkor nem csinál meggondolatlanságot, olyat amit még nem tud bevállalni. Ez a legtöbb baleset alapja.
2021. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok. Nem mindegs egyáltalán. Az előttem szólónak igazat adok amúgy.

Ha valaki több energiát fektet abba, hogy jól csinálja (nyilván vannak kivételek, de átlagban q versenylovasok jobban figyelnek erre), sokkal stabilabb ülésük lesz, és rengeteg esés kiküszöbölődik ami mondjuk egy átlag (!) Hobbylovasnál megtörténik, ritkább esetben akár hetente.


Én például már jópár éve nem estem, csak 2x, és azokat lóval együtt sajnos.

2021. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
38%
Heti 2 edzés nem nagy valami, már meg ne haragudj
2021. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!