Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány, ha egy lány lovagol?

Figyelt kérdés
Eddig minden pasi, akinek elmondtam, hogy versenyszinten lovagolok, és heti 2 edzésen van, azt mondta, hogy akkor legyünk csak barátok. Tényleg ennyire negatívum, ha egy lány szeret lovagolni? Eddig egy pasit se találtam, aki ezek után is össze akart volna velem jönni. 16/l

2021. máj. 23. 08:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

Lovasoknak lovast:) Keresgélj más helyen


Általában nekem furcsa lányok a lovasok. Határozottak, komolyak.

2021. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
69%
Én is lovagolok, sok hülye éretlen fiú azzal b*sztatott mikor általános iskolások voltunk, hogy juuj a büdös lószart takarítom, milyen erotikus ahogy valaki lovagol, meg hogy mikor valakinek meséltem hogy lovagoltam, és az egyik meghallotta, mondta hogy szegény ló.. (ezzel azt a lovat sajnálta akinek engem el kell viselnie a hátán). Szóval teljesen megértem, átérzem hogy a fiúk azért bánnak másként veled mert lovagolsz. Nem lehet hogy azt gondolják, hogy ilyen “istálló lány” vagy, mindig lószőrösen, lókakás cipőben? Csakmert simán el tudom képzelni egyes fiúkról
2021. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
2 lovas lányt is ismerek, mindkettő nagyon kedves és aranyos.:D
2021. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
100%
Szerintem hülyékkel ismerkedsz
2021. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%
az biztos
2021. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy rájött hogy vajon milyen sportoli lehetsz, aki rendszeresen versenyez, felelős egy állatért, de csak hetente 2x lovagol :/

- 17/L, lovas...

2021. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előny, mert sportolsz és van hobbid
2021. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, hogy mit gondol. Fix, hogy mas gond is lesz belole
2021. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Heti két edzés az nagyon kevés olyan szempontból, hogy elvenné az időt bármiről is, nekem heti 6 edzés mellett is van időm másra. Szóval ha emiatt utasítanak el a fiúk akkor rossz helyen ismerkedsz, ennek előnynek kéne lennie.
2021. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak azért lenne hátrány mert a legtöbb lovas lány akit ismerek, csak a lovakról tud beszélni, mindig edzésre jár, mindig a lovával van és sokkal fobtosabb neki a ló mint mondjuk én lennék. Nekem ez a kizáró ok. Ha egy lány szeret lovagolni, de nem ilyen akkor nem lenne negatívuk, de elsőre bennem lenne a félsz hogy megint egy lób*zui akinek semmi más nem létezik a világon a lovakon kívül.
2021. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!