Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány, ha egy lány lovagol?

Figyelt kérdés
Eddig minden pasi, akinek elmondtam, hogy versenyszinten lovagolok, és heti 2 edzésen van, azt mondta, hogy akkor legyünk csak barátok. Tényleg ennyire negatívum, ha egy lány szeret lovagolni? Eddig egy pasit se találtam, aki ezek után is össze akart volna velem jönni. 16/l

2021. máj. 23. 08:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha versenyszinten csinálod, akkor gondolom elég profi, mondhatni sztár vagy. Így kb. akárkit megkaphatsz, azok a pasik meg lehet félnek, hogy egy idő után rájuk unná. Keress olyan pasit aki szintén lovagol vagy versenyszinetn űz valamilyen másfajta sportot.
2021. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Nekem csak az a bajom, ha állandóan lovagolsz, mikor jut egymásra idő?
2021. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Értelmes embernek ez előny.
2021. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
95%
Heti 2 edzés nem valami sok nem akarom elhinni , hogy emiatt hátrány lenne
2021. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelni sem tudom, miért lenne ez hátrány. Nem is értem. Biztos valami Kretén Klubban akarsz ismerkedni :)
2021. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán nem hátrány. Miért lenne az? Szerintem az a pár pasi valami rosszat hallhatott, vagy volt már rossz élményük lovas lánnyal, ezért mondták, amit mondtak.

Egyébként a lovas lányok sokkal izmosabbak alul, ami BIZONYOS helyzetekben nagyon előnyös.:)

2021. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal van bajuk, hogy vannak a “sztereotípiák”, hogy azok a lányok akik lovagolnak minden idejüket a lovardában töltik, a lovuk a legfontosabb számukra, mivel versenyzel gondolom sok időd elveszi, bár heti két edzés tényleg nem a világvége. Van olyan isnerosom aki sokkal többet jár ki.
2021. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
26%
A lomaniasokat lomaniasok ertik csak meg. En se kezdenek lo megszallottal nagyon fanatikusok.
2021. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Van egy lány osztálytársam, aki 10 éve lovagol, és semmi hátránya nem származik abból, hogy ez a hobbija. Az első kapcsolata 2 évig tartott, a mostani barátjával pedig 1 éve van együtt.

Ne aggódj, egyszerűen csak hülye srácokat fogtál ki.:)

2021. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszélek lovagló lányokkal. Eltekintve attól, hogy nagyon szeret a lováról beszélni, semmi negatívat nem tapasztaltam vele, nagyon jó személyiség. Sportolhatna kézilabdát is lovaglás helyett, akkor is ilyen személyisége lenne szóval semmit nem befolyásol az hogy lovagolsz, csak annak aki hülye. (Maximum pozitív dolog hisz aktívan sportolsz)
2021. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!