Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátot ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátot ha extra introvertált vagyok plusz önbizalomhiányos is?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok

nem vagyok ronda (átlagosnak mondanám magam), a stílusom mondjuk másabb, mint a többi lányé (nem vagyok az a nagyon lányos lány, tudjátok) szóval nem ezzel van a probléma mert már nem egy fiú környékezett meg viszont hosszabb kapcsolatom sosem volt még

közrejátszik ebben az önbizalomhiányom is (nem vagyok elég jó neki, nem is tetszek neki valójában stb) és az, hogy nem nagyon járok el itthonról, szívesebben olvasok, játszok stb

bár nem is nagyon tudnék hova mert egy kisvárosban élek ahol alig van valami, de tényleg

az ismerkedésben is annyira félénk vagyok

nemrég beszéltem egy fiúval aki át akart jönni hozzám (egyedül élek) de lemondtam mert féltem, hogy nem lesz közös téma, unalmas leszek és hasonlók

jó lenne olyan embert találni akivel a csend nem kínos

az ellenkező nemből is van esetleg ilyen természetű ember?

ha igen akkor ti hogy ismerkedtek?

esküszöm néha úgy vagyok vele, hogy hagyom a picsába mert úgy is egyedül fogok megöregedni a macskámmal :c



2021. máj. 23. 02:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hozzád hasonló lány ismerődöm. Totál bele voltam zúgva. Mikor végre eljutottunk oda, hogy randizunk, mindig másnapra tolta. Aztán egy hét után kinyögte, hogy inkább ne. Ezt még talán 2x eljátszotta.

Pedig nyilvánvaló volt, hogy ő is vonzódik hozzám.

Nagyon türelmes voltam, de egy idő után elegem lett abból, hogy nem lépünk előre. Közöltem vele, hogy ennek semmi értelme, én több energiát nem fektetek ebbe, hiszen semmi eredménye nem volt. Ha találkozna, akkor hívjon fel.

Azóta egy sor sem váltottunk, előtte napi szinten kömmunikáltunk.


Mi történt volna, ha rosszul alakul a randi? Ugyanott lennénk, mint most.

Tehát semmit nem veszített volna.

2021. máj. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyesmi vagyok.

Ha van kedved, beszélhetünk.

2021. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, Leginkább úgy ahogy te gondolod, neten :) viszont én elvagyok egyedül is. Én eléggé szeretem a csendet, általában nem kezdeményezek fölösleges beszélgetéseket mert nem szeretem az értelmetlen, felszínes csacsogást. Csak akkor kérdezek ha tényleg érdekel az adott téma. Nem gond ha csendben kell maradni, elvagyok a saját gondolataimmal is.
2021. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Szabad veled ismerkedni?

A bemutatkozásod alapján nagyon szimpatikus vagy.

2022. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%
Szia, én nagyon szeretnék írni veled, írj, ha nem baj, hogy nálad idősebb vagyok...
2023. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
15 ös vagyok, aki lepontozott, írjon már egy privátot és megbuherálom a fejét egy kicsit, elég bátor vagy hozzá, kisfiam?
2023. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"nemrég beszéltem egy fiúval aki át akart jönni hozzám (egyedül élek) de lemondtam mert féltem, hogy nem lesz közös téma, unalmas leszek és hasonlók"

Baromira nem beszélgetni akart, hanem b@szélgetni.

Mi történt veled azóta, kérdező? Játszópajtik között nem leltél még hálótársat?

2023. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!