Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátot ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátot ha extra introvertált vagyok plusz önbizalomhiányos is?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok

nem vagyok ronda (átlagosnak mondanám magam), a stílusom mondjuk másabb, mint a többi lányé (nem vagyok az a nagyon lányos lány, tudjátok) szóval nem ezzel van a probléma mert már nem egy fiú környékezett meg viszont hosszabb kapcsolatom sosem volt még

közrejátszik ebben az önbizalomhiányom is (nem vagyok elég jó neki, nem is tetszek neki valójában stb) és az, hogy nem nagyon járok el itthonról, szívesebben olvasok, játszok stb

bár nem is nagyon tudnék hova mert egy kisvárosban élek ahol alig van valami, de tényleg

az ismerkedésben is annyira félénk vagyok

nemrég beszéltem egy fiúval aki át akart jönni hozzám (egyedül élek) de lemondtam mert féltem, hogy nem lesz közös téma, unalmas leszek és hasonlók

jó lenne olyan embert találni akivel a csend nem kínos

az ellenkező nemből is van esetleg ilyen természetű ember?

ha igen akkor ti hogy ismerkedtek?

esküszöm néha úgy vagyok vele, hogy hagyom a picsába mert úgy is egyedül fogok megöregedni a macskámmal :c



2021. máj. 23. 02:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Hogyne lenne ilyen ember. Nagyjából én is ilyen vagyok, két hely van ahova járok, az egyik a munkahelyem, a másik meg a bolt :D

Az ismerkedés nekem nagyon nehezen megy, nem sok sikerem volt benne eddig. Mondanám a társkeresőket, mint ötlet... lányként tuti lenne sok találatod. Ott egyedül a minőséggel van a probléma. Azzal viszont nagyon.

Ha gondolod írj nyugodtan, és beszélgethetünk kicsit. :)

2021. máj. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavarna ha csendesebb tipusu vagy
2021. máj. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha megkörnyékeznek a fiúk, akkor nincs semmi gond.:) Annyit tudnék javasolni, hogy ha van egy helyzet (pl. egy fiú talizni akar és tetszik is neked), akkor ne mondd le. Gondold csak el, te is bejössz neki, ha össze akar veled futni, úgyhogy lesz miről beszélgetni, hiszen meg akar majd ismerni. Vannak "kínos csend elhárító" technikáim is, priviben szívesen leírom.

Én is hasonló természetű vagyok, úgyhogy meg tudlak érteni. Nekem az online ismerkedés segített. Neten volt pár sikerem, utána pedig már személyesen is működött a dolog. A kommunikáció a lényeg. Ha online begyakorlod a fiúkkal történő kommunikációt, akkor élőben is menni fog. Sok sikert!:)

19/F

2021. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezen az egészen gyökeresen tudnál változtatni egy komolyabb önismereti munkával, pl. pszichológus segítségével. Így csak magadat kaszálod el, a külvilág teljesen más szemmel - valószínűleg sokkal pozitívabban lát - mint Te saját magadat.
2021. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi srácok! c:

4-es: ebben teljesen igazad van..

2021. máj. 23. 12:46
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Milyen értelemben értetted azt, hogy nem vagy nagyon lányos lány? Érdeklődési kör miatt? Vagy az öltözködésed? Vagy esetleg valami más??
2021. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

öltözködés

mondjuk sminkelni sem szoktam, nem szeretem

2021. máj. 23. 17:03
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Na, és milyen fajta öltözködés jellemző rád? Oversized pólók/pulcsik? Kockás ingek?
2021. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ezt ki kéne tárgyalni, nem ez a legfontosabb c:
2021. máj. 23. 17:16
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Jó, csak kíváncsi voltam.
2021. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!