Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés

Őszintén rengeteg módszert kipróbáltam jelenleg arra szavazok élőben

Igazából február elseje óta keresem a társat, a legjobb eset egy elbeszélgetés volt közös témáink voltak, a lány azóta sem hívott.

Őszintén próbáltam már harcisan, őszintén, gyorsan, határozottan, nem vált be.

Részletesen bemutatkoztam egy lánynak, ő a nevét sem volt hajlandó megmondani.

Nem akarok egyedül élni, de valamiért a karma ezt adja nekem?

Holtig őszinte vagyok de nem tudom magam eladni 30 mp alatt, mert ezeknek a lányoknak nincs több türelmük, vagy elkezdenek telefonálni vagy azt mondják van barátom.

Szomszéd lány tetszik nekem, neki is van barátja.



2021. febr. 25. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából február elseje óta keresem a társat, a legjobb eset egy elbeszélgetés volt közös témáink voltak, a lány azóta sem hívott." Miért nem hívtad te?


Amúgy, próbálj szép lassan közeledni a lányok felé, ne egyből támad le őket, úgy hogy társkeresés céljából ismerkednék, mert a legtöbb beijed... Próbálj meg először barátkozni,ismerd meg aztán hívd el randira.

2021. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!