Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány kérdéseire csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kérdéseire csak igennel és nemmel válaszoltam az nagyon rossz? (első találkozás)

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen eléggé
2021. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel. Van olyan kérdés, amire egyszerűen nem lehet többet válaszolni. (Alapvetően én se mondanám jó jelnek, de kérdezd pl. a véleményét, ott már jobban lehet látni, hogy mennyit ír rá)
2021. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Uh :(
2021. jan. 9. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány olyan zárt kérdéseket tett fel amire csak igen/nem válasz létezett akkor nem gáz. De a jövőben jobb ha próbálsz nyitottabb lenni, beszélgetni. És a lényeg, hogy lássa az érdeklődésed iránta. Kérdezgesd,legyél kedves ha szeretnél tőle valamit.
2021. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbálok. Még sosem csináltam ilyet..
2021. jan. 10. 10:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy randin a felek nem elsősorban azért kérdezik a másikat, hogy megtudják a választ. Ezek a kérdések sokszor inkább beszélgetés indítók. Egy eldöntendő kérdésre is lehet hosszú választ adni, ha az ember beszélgetni akar.
2021. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zoltandudas válasza:
Te is egy eldöntendő kérdést tettél fel. A válaszom: "nem". Nos, látod, mennyit segített a válaszom neked, szerintem semmit. Például, valaki ezt kérdezi tőled: "Szeretsz beszélgetni?), és mondjuk csak ennyit válaszolsz :" igen". Ez nem sokat mond el rólad. Az nem jó, ha harapófogóval sem többet kihúzni belőled, mint "igen", vagy "nem" választ. Beszélhetsz, családodról, tanulásról, haverokról, hobbidról; vagy arról, hogy mit szeretsz, enni-inni, szórakozni, randizni, van-e, volt-e barátod, barátnőd, elváltatok-e, vagy mit szerettek egymásban. Milyen zenét szeretsz, va-e kedvenc együttesed, sportolsz-e, érdeklődési köreidet leírhatod, könyvekről, filmekről, videókról, is lehet beszélgetni.Lehet a napi gondokról, vagy örömökről is beszélgetni. Szóval millió témát fel lehet hozni válasz adásnál is és kérdezésnél is.
2021. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ühüm... E-e...

Aa! A-a! (Saga Norén változat.)

2021. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nagyon. Nekem eléggé rosszul esne hiszen ezek alapján nem mutatsz érdeklődést sem a kérdéseimre sem felém. Esetleg mentés lehet ha kérdeztél bármit is a lánytól.

16L

2021. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!