Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire vet rossz fenyt ram,...

Mennyire vet rossz fenyt ram, hogy 1,5 nappal kesobb valaszoltam?

Figyelt kérdés
Tobb helyre kuldtem el az oneletrajzomat mindig telefonon ertesitettek az interjurol. Es volt egy amirol csutortokon emailben kaptam ertesitest de a telefonszam is meg volt adva. Igazabol nem nagyon hasznalom az emailem. Tudom hogy ilyenkor kell de valahogy nem vartam hogy emailt kuldenek. Szoval csutortok este irtak hogy hetfon 10re varnak es varjak a visszajelzest hogy jo e az idopont. Csak szombat reggel neztem hogy kaptam uzenetet es valaszoltam is. Ok nem valaszoltak ez mennyire gaz? Ettolcugyanugy mehetek hetfon interjura nem?

2019. febr. 24. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy 10 előtt már bent lesznek és látják a válaszod, szerintem nyugodtan menj. Vagy hívd fel őket reggel, hogy akkor mész.
2019. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!