Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 9 nappal nagyon...

Aktus után 9 nappal nagyon rossz közérzet? Talán beágyazódás?

Figyelt kérdés
Tegnap este tompán görcsölt a hasam. Hasonlított a mensi görcshöz csak jóval tompább volt. Úgy keltem hihetelenül fáj a fejem, azóta is allig bírok a állni a lábamon nagyon fáradt vagyok. Kb 10 órát aludtam pedig.
2016. nov. 29. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy a beágyazódáshoz bármi köze lenne a tüneteidnek, legalábbis nekem nem volt semmi jele.
2016. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem azt jelzi.:(
2016. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódást a legtöbb nő megsem érzi. Most ilyen hányásos hasmenéses vírus van lehet hogy az lappang benned.. De lehet hogy front érzékeny vagy.. De ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet :) Ha meg beteg vagy akkor jobbulást kívánok
2016. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik nő megérzi ugyhogy nem lehetetlen én holnapra nem várom kb 1 hete mensiszerű fájdalom alvászavar folyás fejfájás "tünetek" vannak plussz mensi előtt mindíg fáj a mellem na most ez fura módon nem jelentkezett reménykedek,drukkolok neked is,ja amúgy ezért figyeltem fel a "tünetekre" mert soha nem szoktak ilyenek lenni nekem mensi előtt de minden nő más a lényeg hogy feltűnő változások legyenek
2016. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!