Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti kinevettek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kinevettek olyan fiúkat akik odamennek ismerkedni hozzátok?

Figyelt kérdés

Még akkor is ha nem jön be nektek, és nem lesz belőle semmi, de odament és megpróbalta. Ez ciki, vicces utána vagy csak mi félünk ettől?

20/F



2020. nov. 7. 01:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen lehet, de 18-20 évesen a lányok már ennél komolyabban gondolkoznak. Nyugodtan próbálkozz, az sem ciki, ha nem jön össze, de ha olyan lányhoz mész oda, aki látod, hogy néz téged az már fél siker.
2020. nov. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem röhögtem ki senkit, bunkó meg pláne nem voltam. Értékeltem, hogy végre valaki oda mer jönni hozzám és mindig kedvesen megmondtam, hogy köszönöm, de inkább nem.
2020. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is örültem, hogy legalább oda mert jönni, mert sokan a könnyebb utat (netes ismerkedés) választják, pedig sokkal jobb/személyesebb élőben ismerkedni. Elutasítani is csak kedvesen szoktam, bár erre ritkán került sor. Nem akarom elvenni a kedvüket, nyilván nem az első lány, akihez odamennek lesz a feleségük. Ehhez türelem és kitartás kell, ezért nem szabad bunkónak lenni, nehogy a végén feladják ők is a próbálkozást és maradjanak az írogatásnál🙂
2020. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Életemben eddig 3 emberrel beszéltem akiről tudtam hogy bejönnék neki. Szóval én nagyon is örülnék egy kis "visszajelzésnek" hogy valakinek tetszek főleg ha csak látásból is hiszen soha nem tartottam magam szépnek. Illetve mostanában ez annyira ritka hogy ha még be is jön a srác akkor is "plusz pont" nak mondható hogy van ennyi önbizalma és bátorsága.

16/l

2020. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon értékelném ha valaki személyesen kezdeményezne, mert az bátorságra utal és azt nagyon elismerném. Engem mindig csak neten találnak meg, azt meg úgy nem szeretem..

Ha odajönne hozzám egy fiú valóságban, biztosan nem nevetném ki

18/l

2020. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
#5 Én bátram odamennék hozzád, ha ismernélek,de most ez is csak egy netes ismerkedés lenne.
2020. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nevetném ki. Szerintem ebben semmi nevetséges nincsen, inkább bátorságra vall. És persze örülnék neki, dobna egy kicsit az önbizalmamon. 😊 Mondjuk azt nem szeretem, ha nekem nem jön be, és ezért el kell utasítanom, mert nem szeretnék senkit sem megbántani
2020. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jól esne. Akkor is, ha nem jön be. Dehogy nevetném ki! Szerintem aranyos és bátor dolog odamenni valakihez így. Aki pedig kinevet, lehet, hogy nem is gondolja viccesnek a helyzetet, csak zavarban van. Sokan csinálják ezt.
2020. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8-nak igaza van. Én anno 15 évesen kinevettem valakit, de csak azért, mert nem tudtam mit reagálni, utána viszont úgy szégyelltem magam...

Azóta már senkit nem nevettem ki, és nem is fogok.

2020. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Wow

Akkor ettől csak mi parázunk?


Amúgy szerintem nem bántó, hogy ha elutasítanak valakit, hogyha azt normálisan teszik, nem ilyen kotródj innen kivagyte stílusban.

2020. nov. 7. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!