Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jogos volt, hogy...

Szerintetek jogos volt, hogy kinevettek a sapkam miatt? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen tipusu sapirol van szo, szerintetek normalis hogy valakinek beszolnak az ilyen sapka miatt?

Mi a velemenyetek errol? Inkabb hanyagoljam vagy hordjam batran?


2020. jún. 18. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jo! Nyugodtan hordjad!
Ez nagyon gaz, en is kinevetnem, aki ilyet vesz fel.
Tucat.
47 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon tetszenek az ilyen stílusú sapkák, csak sajnos valahogy magamon nem igazán tudom elképzelni. Hordd bátran! :)
2020. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Sztm nagyon jól néz ki az ilyen sapka, hord nyugodtan ☺️
2020. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mindig is imádtam az ilyen sapkákat, csupán magamon nem szeretem, mert olyan furán nézek ki vele, vagy nem tudom. :D Mindenesetre hordd bátran, mert remekül néznek ki az ilyen sapik. :)
2020. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
uuuu ez nagyon tetszik. szerintem ha neked tetszik akkor ne érdekeljen más véleménye és öltözz a saját ízlésed, stílusod szerint
2020. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom, ki nevetett ki?

Álmaim sapkája, alig varom, hogy tudjak ilyet venni egyszerűen gyönyörű

2020. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Úristen, milyen jó sapka. 😍Köszönöm, hogy megosztottad, én is fogok ilyet venni. Szerintem hordd nyugodtan kedves kérdező. Hülyék ha valaki ezt kineveti. Azoknak nincs érzékük akik ezt kinevetik. Ne is foglalkozz velük, hülyék!
2020. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyen micisapkákat, de ez van, attól gáznak még nem gáz, hogy nekem nem tetszik. Ha neked igen, hordd nyugodtan.
2020. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!