Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek igazam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek igazam van? Az ilyenek miatt sem találok párt. Én rontok el valamit? O_o

Figyelt kérdés

Magamról csak annyit hogy egy visszahúzódó srác vagyok, eléggé válogatok, mert a mai korunkbeliek többsége nem igazán tetszik, ez a magamutogatás, meg szinte már-már híresek az instán stb, ezek nem jönnek be, sem a flegma lenéző lányok, csak egy kapcsolatot szeretnék, ahol viszonozva van a támogatás, a szeretet, bizonyítunk egymásnak, hűségesek és őszinték vagyunk egymással stb..

Na már most, akikkel eddig voltam elhagytak, kihasználták hogy lelkileg támogatom őket stb, és lemondtak rólam.

Ismerkedni próbálok, találkoztam is egy lánnyal, élőbe minden jó volt, viszont online.. Szinte képtelen nekem válaszolni, elolvassa, órák múlva ír vissza, és nekem ebből elegem lett, KB 3 találkozót mondott eddig le, és szerintem az a viselkedés amit nyom, az a "leszarom" attitude amit kapok másoktól, szerintem ezt nem kell elviselnem. Aki szereti a másikat, az foglalkozik vele, érezteti a törődést és szeretetet, nem pedig órákat vár arra hogy visszaírjon, meg egyéb dolgok amiket nem szeretnék felsorolni most.. Szerintetek miért minden lány csak szórakozik, mint ha a fiúknak nem lennének érzéseik? Tudom, jogos, az emberek 90%a trash, tipikus ugyan olyan idióta, kihasználós, átverős fajzatok, de akkor sem mindenki.. Neten ismerkedek csak, mivel nem vagyok valami közösségi ember, nem szeretek bulizni és nagy társaságba lenni, inkább az itthon ülős vagy valahol "randi" és ölelgetős típus vagyok. Ezért is lehet hogy nem nagy a sikerem, hiába akarok csakis egy lányt magam mellé, úgy tűnik a mai világba ez tényleg nagyon rossz. Konkrétan 14 éves lány küldi ahogy masztizik, barátnőtől ez oké, de tegy szinte tök idegen embertől, milyen világ ez? :D

Az a szomorú, ameddig én keresgélek, a neten folyton látom hogy mások megtalálják a jó lányokat, akik képesek vissza írni, felvállalják a másikat, sziveket küldenek és törődnek a másikkal, én pedig mindig ezeket fogom ki, és tökre könnyen kihasználják hogy szeretetre vágyok..

Lányok akik nem az instát bújjátok egész nap, ti nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek hogy lehet az hogy a sok netes hülyeség a menő, a hűséget pedig már nem is ismerik? :D Azt hozzá teszem nem külsőre megyek, szándékosan inkább az olyan lányokat keresem akik nem mutogatják magukat meg nem pózolgatnak a tükör előtt, szóval nem nekem rossz az ízlésem, mert én nem arra megyek hogy mekkora a melle stb, mert nekem nem az a leg fontosabb, olyanra megyek akiken azt látom talán hűségesek, nem olyan insta sztár szerűségek :D De hát ezek szerint én rontok el valamit?

19F


2020. febr. 4. 16:33
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondtuk "hagyjuk", de segíteni akarok, azért írom.

Nem csak taszító, nekem konkrétan IJESZTŐ volt az állandó rámírogatás, hívás, számonkérés, "Hol vagy, mit csinálsz, kivel...?".

Rendesen megijedtem tőle, hátra is léptem, mert félni kezdtem tőle.

Olyan volt, mint egy megszállott.

Nagyon rossz élmény, pedig jól indult, szimpatikus volt, megértő, tudtunk beszélgetni.

A nyomulás kezdetben vonzó volt, sőt megható "De cuki!", de hamar átment rémületbe.

Te nagyon hasonlítasz erre a srácra írás alapján, szinte ugyanezeket mondta.

Ne legyél ilyen.

Ééés tessék, egybeállt a gyomrom, ahogy írok róla.

Aki írt pasiszemmel, nem tudom hanyadik válasz, nagyon igaza volt!

2020. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
92%

"De egyszerűen mindegyik "hibás""

Ha rajtad kívül mindenki hibás akkor elképzelhető hogy nem a világgal van a baj, hanem veled.

2020. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Elhiszem, van akinek az rossz amikor törődnek vele és féltik, hát ez van, azzal valószínűleg nem fogok össze illeni. De ahogy elugattam már 3x, nem ez volt a probléma, nem tudom ezt miért nem lehet megérteni. Hanem a viselkedés, ahogy komolytalanul vesznek egy kapcsolatot stb.. Ki a francnak jó érzés az ha akit szeret vissza sem ír neki, közbe pedig online van és mást csinál? Nem tudom hogy annyira nagyon nyomulós lehetek-e, én nem nyomulok csak ha látom hogy leszarnak akkor inkább feladom, mert látom hogy nem vagyok érdemes rá hogy velem foglalkozzanak. 1 lánynál volt baj hogy túl "nyomulós" voltam, neki a munkája fontosabb lett, és az volt a baja hogy nekem a heti egy találkozás kevés volt. Hát az én anyámat, tényleg..
2020. febr. 4. 18:11
 14/51 anonim ***** válasza:
94%

"Elhiszem, van akinek az rossz amikor törődnek vele és féltik"

Úristen, ugyanezt mondta!!!

Te, ez nem törődés, ez valami más.

Nem tudom mi, de ez nem a törődés jele.

2020. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenkor van az, hogy egyszerűen nem is látod magad kívülről.

Aki pampog azért mert “leszarják” meg “nem értékelik a szeretetet”, na az bizony ékes bizonyítéka, hogy te teljesen máshogy éled ezt az egészet meg, mint a lányok.

Egy lelkileg gyenge emberre senkinek nincs szüksége, mindenki koloncnak érzi és mint mondtam, a legnormálisabb lány is ott fog hagyni. Két lelkironcs meg ha egymásra talál...na annál rosszabb nincs.

2020. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek ne is írjanak tovább, ha kérhetem. Köszi.
2020. febr. 4. 18:27
 17/51 anonim ***** válasza:
93%
Jól van, egyéni jogod elbaszni az életed, de majd rájössz.
2020. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen már nem tudom mit vársz, mit válaszoljunk. A kérdésedben ott van, hogy "én rontok el valamit?" Ezren leírják hogy igen te rontod el, de egy kicsit változtatsz ezt meg ezt, és jó lesz. Erre szajkózod azt amit már föntebb leírtál. Mit vársz? Hogy leírjuk hogy neeem, te tökéletes vagy, az összes lány a hülye. Mert a rohadtul senki nem tud segíteni neked, mikor valójában pont szarsz a segítségre, és hajtogatod a magadét. Ülj le és gondolkozz el azon amit mások írtak SEGÍTSÉG céljából, és ha rájössz hogy nem neked van igazad, és változtatsz, akkor talán lesz majd barátnőd. De hidd el nekem addig mindenki messziről el fog kerülni.

Le lehet pontozni, de ez a véleményem.

2020. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
96%

Azt írtad hogy a születésnapodon megölöd magad, lám lám még mindig itt vagy és sajnáltatod magad..

Szívod mások vérét. Aki nem megfelelő számodra azt eltaposod és ettől jól érzed magad, felemlekedsz , hogy de milyen ideál vagy..

A társadalomban nincs szükség rád, maradj csak a szobádban.

Az menni fog, másra nem vagy képes úgy tűnik.

Csak mutogatni tudsz, segítséget nem fogadsz el..

Igen, veled van a baj. Ezért ne másokat hibáztass.

Először embernek kell lenned, azután tudod csak megosztani valakivel az életed!

Ez a tanácsom.

2020. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy így kérdeztem meg, de amikor elmondok valamit 20x, miért kell még mindig azon lovagolni? Fejezzük már be ezt, mert rohadtul nem ezt kérdeztem.. Legalább értelmes válasz lenne, ahol a lényeg van leírva..
2020. febr. 4. 18:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!