Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés

Röviden rólam:

-Van életcélom.

-Szeretem a munkámat.

-Edzőként dolgozok, így nem vagyok egy giliszta alkat.

-Nem is nézek ki rosszul 😏

-Átlagos fizetésem van.

-Napi 3 órát dolgozok és időm is van.

-Kedves vagyok.

-Megbízható.

-Hűséges


Szerintetek mi az ami hiányozhat belőlem?

Több randim is volt, de nem jutottam sokra velük ☹️

És még csak nem is tanyán lakok, ahol 20 fő a falu létszáma 😄 Pesti vagyok és 24/F


Előre is köszönöm a segítséget 😊


2019. aug. 11. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Rossz helyen keresed. Bár lassan, de neten találtam párt. Szóval nem lehetetlen.
2019. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Aha és mi volt a gond a randin?
2019. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy giliszta alkatú és nem tanyasi vagy... Szerintem itt kezdődnek a problémák! Lenézed a másikat? Vagy fennhordod az orrodat és azt hiszed vagy valaki! Talán túl nagy az egód! Nem bántani akarlak, de aki így beszél az. Egy kicsit beképzelt már bocs! Lehet ez nem jön be a lányoknál....
2019. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, de szimpi vagy :D
2019. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Dehogy nézem le a másikat.. tanyasi volt a volt barátnőm és nem a külsőt tartom fontosnak 😅
2019. aug. 11. 20:11
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam beképzeltnek és tudom, hogy vannak hiányosságaim. Ezért vagyok itt.

Azért tűnhetek annak, mert a jó tulajdonságaimat soroltam fel.


Az eddigi randiknál az volt a probléma, hogy nem hasonlítottunk, vagy nem éreztük azt amit kellett volna, illetve volt aki még nem lépett túl az exén 😕

2019. aug. 11. 20:13
 7/15 anonim válasza:
62%
Nem volt hasonló érdeklődésű ember közöttük? Vagy esetleg túlságosan rá görcsöltél a pár keresésre és ezért nem jön össze
2019. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Inkább azt látom problémának, hogy nem jártam egyetemre és csak most kezdem majd a jogosítványt, sajnos azt vettem észre, hogy ez sokat számít, de remélem nem ez a döntő 😅 mert akkor végem 😄
2019. aug. 11. 20:30
 9/15 anonim válasza:

Elég elszomorító ha ez a döntő. Tény,autóval könnyebb elmenni ide-oda ha a másik messze lakik de ennek akkor sem kéne oknak lennie. Sajnos a tàrsadalom egyre lejjebb csúszik. Tisztelet a kivételnek

De ha valakivel teljesen jó kijön az ember de nincs autója vagy nagyobb végzettsége és ezért küldik el akkor nem is éri meg próbálkozni.

2019. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele sajnos. Csak 3 hónapja keresgélek, de akkora csalódást érzek, hogy kezdem feladni 😕 köszi mindenkinek 😊
2019. aug. 11. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!