Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek igazam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek igazam van? Az ilyenek miatt sem találok párt. Én rontok el valamit? O_o

Figyelt kérdés

Magamról csak annyit hogy egy visszahúzódó srác vagyok, eléggé válogatok, mert a mai korunkbeliek többsége nem igazán tetszik, ez a magamutogatás, meg szinte már-már híresek az instán stb, ezek nem jönnek be, sem a flegma lenéző lányok, csak egy kapcsolatot szeretnék, ahol viszonozva van a támogatás, a szeretet, bizonyítunk egymásnak, hűségesek és őszinték vagyunk egymással stb..

Na már most, akikkel eddig voltam elhagytak, kihasználták hogy lelkileg támogatom őket stb, és lemondtak rólam.

Ismerkedni próbálok, találkoztam is egy lánnyal, élőbe minden jó volt, viszont online.. Szinte képtelen nekem válaszolni, elolvassa, órák múlva ír vissza, és nekem ebből elegem lett, KB 3 találkozót mondott eddig le, és szerintem az a viselkedés amit nyom, az a "leszarom" attitude amit kapok másoktól, szerintem ezt nem kell elviselnem. Aki szereti a másikat, az foglalkozik vele, érezteti a törődést és szeretetet, nem pedig órákat vár arra hogy visszaírjon, meg egyéb dolgok amiket nem szeretnék felsorolni most.. Szerintetek miért minden lány csak szórakozik, mint ha a fiúknak nem lennének érzéseik? Tudom, jogos, az emberek 90%a trash, tipikus ugyan olyan idióta, kihasználós, átverős fajzatok, de akkor sem mindenki.. Neten ismerkedek csak, mivel nem vagyok valami közösségi ember, nem szeretek bulizni és nagy társaságba lenni, inkább az itthon ülős vagy valahol "randi" és ölelgetős típus vagyok. Ezért is lehet hogy nem nagy a sikerem, hiába akarok csakis egy lányt magam mellé, úgy tűnik a mai világba ez tényleg nagyon rossz. Konkrétan 14 éves lány küldi ahogy masztizik, barátnőtől ez oké, de tegy szinte tök idegen embertől, milyen világ ez? :D

Az a szomorú, ameddig én keresgélek, a neten folyton látom hogy mások megtalálják a jó lányokat, akik képesek vissza írni, felvállalják a másikat, sziveket küldenek és törődnek a másikkal, én pedig mindig ezeket fogom ki, és tökre könnyen kihasználják hogy szeretetre vágyok..

Lányok akik nem az instát bújjátok egész nap, ti nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek hogy lehet az hogy a sok netes hülyeség a menő, a hűséget pedig már nem is ismerik? :D Azt hozzá teszem nem külsőre megyek, szándékosan inkább az olyan lányokat keresem akik nem mutogatják magukat meg nem pózolgatnak a tükör előtt, szóval nem nekem rossz az ízlésem, mert én nem arra megyek hogy mekkora a melle stb, mert nekem nem az a leg fontosabb, olyanra megyek akiken azt látom talán hűségesek, nem olyan insta sztár szerűségek :D De hát ezek szerint én rontok el valamit?

19F


2020. febr. 4. 16:33
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
88%
"órák múlva ír vissza" Lehet, hogy van más dolga is.
2020. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Aki szereti a másikat vissza ír közben is :) Ahogy én is teszem. Egyrészt, másrészt ha dolga van szól, vagy legalább nem mondja azt hogy ráér :)
2020. febr. 4. 17:15
 3/51 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén szólva, én kimondottan nem szeretem, ha valaki elszámoltat, hogy mikor írok vissza. Volt ilyen, nem tartott sokáig, és már a telefont se vettem fel, mert öt percenként nincs mit mondanom.
2020. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Persze, a legtöbb lány félvállról veszi, meg ők nem olyan bújósak a legtöbben, én pedig a legtöbb időt együtt töltöm azzal akit szeretek, az pedig az én részemről egy kapcsolatba eleve rossz ha folyton "én" időt akar hogy egyedül legyen, nem azért megyek egy kapcsolatba hogy csak néha legyen velem :) Ezt hagyjuk is szerintem :')
2020. febr. 4. 17:21
 5/51 Lena7 ***** válasza:
84%
Próbálj meg csendesebb lányokkal beszélgetni/ismerkedni
2020. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjuk akkor. Nem kell a másikon lógni folyton, mert egy idő után kimondottan idegesítő, ha túlzásba viszik, akkor meg taszító.
2020. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
96%

Rém cuki meg aranyos amit itt elmondasz, de ez hosszútávon TASZÍTÓ. Nem kicsit.

Ez a kisajátítás, számonkérés, nyaggatás, ha hiszed, ha nem, ez a rendes lányokat is őrületbe kergeti, de a fiúkat is, egyszerűen MINDENKIT.

Most még fiatal vagy, nem késő egy kicsit lazítani a görcsös ragaszkodáson, de később nagyon meg fogod bánni, ha ezen nem változtatsz.

Nekem híhetsz, tapasztalatból írom. Cirka 10 évvel vagyok idősebb és én is olyan voltam mint te, nagyon sokáig. Sorra hagyott el mindenki 1-2 hónap után, én meg csak nyafogtam, hogy de miért?

Aztán volt egy időszak az életemben, visszább vettem a nyomulós énemből (mármint az "élni nem hagyós" énemből, nem a kezdeményezésből) és láss csodát, van barátnőm évek óta. Udvarias voltam, kedves, nem zaklattam, volt életem nélküle, és mindig azt vettem észre, hogy ő is keres, találkozni akar velem stb. Hagytam, hogy neki is legyen lehetősége közeledni, nem pedig megfojtottam az én nyomulásommal. Mivel hagytam neki teret, hogy közelebb lépjen, közelebb is lépett.

Nem egyszerű és jó pár pofára esésed lesz, mire ezt megérted és megtalálod az aranyközéputat.

Csak annyit kérek, erre a monológomra ne az legyen a válaszod, hogy "de én nem akarok változni, szeretet kell blabla" mert így egyedül fogsz megöregedni.

Sok sikert!

2020. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Lena, azt próbálom.. De egyszerűen mindegyik "hibás", ismerkednek mellettem tovább, rám sem figyelnek, nem foglalkoznak velem, hadd ne soroljam.. Egyszerűen nem találok egy lányt aki törődne velem, hűséges és őszinte lenne, és megölelne, még egy 14 évesnek is csak a szex a leg fontosabb, én se vetem meg, de csak azzal akit szeretek, lehet más fiunak az bejön ha egy visszahúzódó lány is magamutogató, de nekem nem.. Csak egy lányt szeretnék aki hasonlít rám, nem hagy el, törődik velem, és vissza kapom azt amit adok, de azért mert fiú vagyok, meddig kell még nekem futni mindenki után? Senki nem mondta hogy csak a fiú fusson és harcoljon a lányért, ameddig az meg ölbe tett kézzel chatelget más fiúkkal.. igeni a lány is küzdjön azért akit szeret.. De értem... Senki..
2020. febr. 4. 17:30
 9/51 A kérdező kommentje:
7-es, olyat keresek akinek ez nem baj, én nem azért vagyok egy kapcsolatba hogy a másik folyton legyen mindenkivel csak velem nem. Igazából ez nem is zavart minden lányt, akit igen azzal meg hamar abba is hagytuk, ha nem kell neki nem erőltetem. A fő probléma az amiket leírtam... Ne mondd már hogy te nem lennél féltékeny ha a lány aki elvileg veled akar lenni, minden nap felmegy társkeresőre és az ismerkedős profiljaira.. nehogy már én legyek a szar..
2020. febr. 4. 17:32
 10/51 anonim ***** válasza:
94%

Valszeg ha elég jó lennél neki nem menne fel.

De nem vagy. Így vagy még mindig nem találtad meg a megfelelő típusú lányt, vagy egyszerűen tényleg b4szottul taszító a viselkedésed. Gondolkodj el magadon, te se csak a másikba keresd a hibát.

2020. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!