Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem találok párt magamnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem találok párt magamnak?

Figyelt kérdés

Sosem volt eddig barátnőm, inkább csalódásaim voltak eddig.

Fontos lenne, hogy ténylegesen amikor ismerkedünk, meg utána is, érdekeljük egymást, bár ezt a figyelmet nehéz fenntartani.

Rendes lányok, akikkel lehet lelkizni, komoly témáról beszélgetni, egyszóval értelmesebb lányokat keresek.

Próbálkoztam tinderen és hasonló oldalakon, de nem jártam szerencsével.


Nem tudom, hogy találok- e ilyen párt magammal, hiszen 18 évesen eléggé alacsony vagyok.

Bár lehet, hogy magasak az elvárásaim.



2019. nov. 1. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked egyetlen problémád van. Az onertekelesed. A randi időszak alatt ne akarj magadból túl sokat megmutatni, vagy inkább elmondani. Ez a lanyban azt az érzetet kelti hogy egy önbizalom hiányos kisfiú vagy aki megerősítésre var.
2019. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne mondj ilyeneket. Biztosan találsz majd magadnak párt, hisz az írásod alapján értelmes, aranyos srácnak tűnsz. Hidd el, vannak még hozzádvaló lányok, csak lehet nem a megfelelő helyen keresel. (khm, Tinder..) Na meg, nem szabad semmit sem erőltetni, vagy siettetni. Tudom, nehéz, de próbálj meg magaddal foglalkozni, kicsit sodródni az árral, ha úgy adja, és emellett járj el új helyekre, ismerkedj. Ha találsz egy lányt, aki szimpi, akkor fokozatosan próbálj ismerkedni vele, hívd el randira, aztán lesz, ami lesz. Ha nem is jön össze, akkor se csüggedj, mert majd jön másik. ☺️

Persze elhiszem, hogy nehéz ez a párkeresés, főleg, ha az ember komolyabb érzelmekre vágyik, nem csak valakire maga mellé, akitől kevésbé lesz magányos, no meg megoszthatja vele az ágyát..

De ne aggódj tényleg, van még időd!:)

2019. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, nagyon aranyosak vagytok :)
2019. nov. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!