Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek, hogy szerelmes vagyok!? 😬

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy szerelmes vagyok!? 😬

Figyelt kérdés

Egy buliban találkoztam egy lánnyal. Csak látásból ismertem addig. Szép lány és aranyosnak is tűnik. Nem olyan szerelem, hogy teljesen bele vagyok zúgva, mivel még nem nagyon ismerem, sőt, félittas állapotban voltunk egy helyen, de éreztem, hogy egy hullámhosszon voltunk. Valamiért nagyon megijedtem, amikor felötlött bennem a szerelem gondolata. Nem tudom miért.😨

Bár nem rég egy lány jól átvert, de biztos vagyok benne, hogy nem e miatt. Nem attól félek, hogy megint otthagynak vagy pofára esek, hanem valami teljesen mástól. De nem tudom mitől! Félek újra szerelmes lenni a féléve történtek után?

Mivel azóta nem voltam szerelmes, és éltem a szürke napokat. Sok lánnyal találkoztam utána és próbáltam mélyebb érzelmek után keresni, de valahogyan nem ment. Erre most itt van Ő és egyszerűen kétségbe vagyok esve. Összevissza járnak a gondolataim és nem tudom fogalmazni, mi játszódik le bennem. Egyszerűen félek, nem tudom mi tévő legyek. Alig ismerem a lányt, de ilyet nem éreztem már 6-7 hónapja.



2019. márc. 25. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerelmesnek lenni nagyon jó dolog. Nem kell tőle félni. Az ne tántorítson vissza, hogy egy lány pár hónapja elhagyott. Fiatalok vagytok, ismerkedtek, kiismergetitek a másikat. Ha lényeges dologban nem tudtok megegyezni, akkor - bizony - szakítani kell, amíg nem késő!

IGEN! Légy csak szerelmes, de józan ésszel!

F.

2019. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja persze, jó szerelmesnek lenni. Főleg ha plátói, na az az igazi, imádom én is, ja nem.
2019. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!