Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lépjek, hogy kiderüljön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek, hogy kiderüljön szerelmes vagyok-e a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Kilencedikes korom óta a barátnőm ez a lány. Nagyon jóban vagyunk, mondhatni testvérek. Kiderült, hogy tetszenek neki a lányok, ugyanúgy ahogy nekem is. Valamilyen oknál fogva beleszerettem, és tudott is róla, viszont azt mondta nem akar elhamarkodni semmit. Aztán én elfelejtettem, de utána ő szeretett belém. Ez így ment egy ideig, utána pedig mindketten bizonytalanok lettünk, hogy ki mit érez a másik iránt, így most is ez a helyzet. Van amikor érzem ezt a dolgot, van amikor nem. Sokszor mondja, hogy kíváncsi milyen érzés velem csókolózni, de sosem történt meg, mert vagy megzavart minket valami, vagy pedig csak nem mertük megtenni az első lépést a másik felé. Volt egy időszak amikor nagyon magam alatt voltam, mert azt éreztem, hogy szerelmes vagyok belé de ez viszonzatlan maradt. Most pedig ismét bizonytalan a barátnőm, hogy mit érez velem kapcsolatban, én pedig félek lépni, mert mi van ha megcsókolom és belé szeretek de ez viszonzatlan marad. Félek megtenni az első lépést, pedig már nagyon hosszú ideje érzem ezt.

Szerintetek mit kéne tennem, hogy valami eredményre jussak ezzel kapcsolatban?


Nem tudom mit kéne tennem, hogy dűlőre jussak. Mindketten érezzük ezt a dolgot, de van amikor az egyik igen a másik meg nem. Mit kéne tennem, hogy kiderítsem mit érzünk egymás iránt?


A válaszokat előre is köszönöm.



2019. márc. 25. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenekből lesznek a feministák!


Egyébként pedig csak idő kérdése köztetek, nem tudtok döntést hozni, ez a bajotok!

2019. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés igazi nagybetűs tini. :) A ti problémátokat egy dolog oldhatja meg: a csók. Próbáld megcsókolni, ha kettesben vagytok, hidd el viszonozni fogja.
2019. márc. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tedd meg, aztán írd meg, hogyan alakult!😄😉

2019. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!