Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek! Szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Szerelmes vagyok, de nagyon! Segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért írok, mert van egy fiú aki 1 évvel idősebb és belezúgtam. Szoktunk beszélgetni, kért kölcsön múltkor is és pl. karácsonyi vásáron odajött körülnézni, vagy megkérdezte a nevemet, a bffem válaszolt rá, én bementem a terembe és bejött utánam és megkérdezte h (név)-e a nevem. Vagy például múltkor beszélgettünk hárman (a bffem, Ő és én). Pl arról h van egy osztálytársam akit utálok. Kb ennyi. Ebből lehet valami? Vagy mit tegyek h közeledjek felé? Két emelettel feljebb van, és a haverjai is ilyen menők, de Ő nem olyan mint ők. És nem interneten szeretnék, hanem élőben! Köszi!

2019. márc. 23. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen közeledni próbál. Viszonozd, kezdeményezz te is beszélgetést, sulin kívül is töltsetek időt. Sok sikert!
2019. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Várok még válaszokat!
2019. márc. 23. 09:17
 3/10 anonim válasza:
100%
Próbálj vele többet beszélgetni és például mikor mennél vissza az osztályodba kacsincs rá. Hát szerintem a fiú tudja a jeleket de ha nem akkor is simogasd a hajad vagy fogd meg néha a nyakad DE ha bátor vagy a fiúnak a vállát is megérintheted ebből biztos lesik neki, de akár te is megkérdezhetd hogy kedvel-e..
2019. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Még várok!
2019. márc. 23. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Jah, ezt már kiraktad, csak törölték. 13 vagy, ugye?
2019. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak hogy tudd. Rendes válaszokat várok!
2019. márc. 23. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én még várnék további jelekre,ez még nem valami meggyőző...
2019. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért is? Bocs, de feltettem egy kérdést amire kérnék még válaszokat. Végül is erre való az oldal
2019. márc. 23. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért írtad ki megint ezt a kérdést?ennyire kétségbe esett vagy?szánalmas
2019. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha nem bírtok normális válaszokat írni egy kérdésre, akkor lehet menni! Nem érdekelnek az ilyen válaszok, se az ilyen felhasználók!
2019. márc. 24. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!