Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gá hogy 16 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gá hogy 16 évesen még nem csókoloztam?

Figyelt kérdés
osztalytarsaimnak mar mind megvolt az elso csokjuk, es ha tolem megkerdezik hogy hany evesen volt nekem az elso, mindig hazudok valamit, mert kinosnak erzem...
2018. okt. 7. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
gáz*
2018. okt. 7. 21:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Egyébként ha te is hazudsz, hogy ki ne gúnyoljanak miből gondolod, hogy az osztálytársaid nem teszik ezt?
2018. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Szerintem feleslegesen hazudozol...még nem állsz készen, vagy nem találkoztál az erre tökéletes illetővel, nem vagy könnyen kapható, ennyi. Ebben nincs mit szégyellni, véleményem szerint. De hidd el, a hazugságnak sosincs jó vége...pl megkérdezik kivel, mondasz egy random nevet? Mi van a fiú fülébe jut? Érted. Vállald fel önmagad, ez nem gáz.
2018. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2018. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DollarDog ***** válasza:
Sose gáz ha igazad mondasz. Én személyszerint azt tartom gáznak aki hazudozik, és nem vállalja fel magát.
2018. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!