Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Majd eljön annak is az ideje, emiatt ne aggódj :)
2017. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy az. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg ilyen fiú és lány van. Sőt biztos vagyok benne, hogy rengeteg olyan is van aki 18 évesen sem csókolózott, szóval nyugi. Tudom, neked gáznak tűnik, de majd eljön az idő...
2017. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz én 18 éves vagyok és először 18 évesen csókolóztam. Meg is bántam jobb lett volna olyannal akit szeretek is nem csak egy buliba valakivel. 18/F
2017. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Nekem már csak egy év, és ugyanez lesz a helyzet. De nekem oké. Jön, amikor jön:)) L
2017. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, én 18 éves vagyok és még szintén nem csókolóztam.
2017. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!