Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, hogy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pézsma kérdése:

Szerintetek gáz, hogy 14 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Most lett vége a 7. évfolyamnak. Az osztályomban kivételesen bunkók, hülyék, érzéketlenek és érettlenek vannak. Van az osztályban pár helyes fiú, csak a baj, hogy ha azt mondják valakinek hogy szeretik, akkor szinte mindig kamu. Én nem vagyok ilyen naiv és hiszékeny, ezért még nem volt nagyon komoly és igazi kapcsolatom. Nem mintha nem lenne rá lehetőségem, csak én olyannal szeretném az elsőt, aki tényleg szeret engem, és én is őt. 14/L

2016. jún. 18. 22:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem. kutya se foglalkozik vele. Majd csinálod, ha lesz rá alkalmas személy
2016. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Zero the hero ***** válasza:
100%
ráérsz még
2016. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem is még előttem az élet, csak azért is érzem magam így, mert a mostani ballagók közt már alig van szűz (ami szerintem nem normális). Szóval én nem azt akarom mondani hogy én el akarom veszíteni, Isten ments. Csak szerintetek gimiben/középsuliban emiatt piszkálni fognak? Mondjuk engem sohasem csúfoltak ki meg közösítettek ki, mindig voltak barátaim akik mellettem álltak.
2016. jún. 18. 22:43
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem gaz de ha attól félsz h ezért cikiznek hat ne mondd el senkinek, úgy sincs közük hozza.
2016. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Zero the hero ***** válasza:
100%
Egyébként meg ne érdekeljen az ha valaki kigúnyol stb. ezzel csak magát minősíti, annyit kell mondani, hogy "nem érdekelsz", aki ilyen miatt kigúnyol az a nem normális
2016. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, amúgy ha szabad megkérdeznem hány évesek vagytok, hogy ilyen bölcsek vagytok? :D
2016. jún. 18. 22:51
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
24f 16 évesen csokoloztam először, ha mar ilyen kis érdeklődő vagy, #4-es voltam
2016. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

En is 14 vagyok.most ballagtam es még sose csokoloztam es még szűz is vagyok.ha akartam volna,akkor mar rég lehetne baratom,de én olyanra várok,akibe en is képes lennék beleszeretni... :)


Röviden:ráérünk mèg :"D

2016. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó kommentelő :D Teljesen egyetértek, ugyanez a helyzet velem, csak ezt nehéz megérteni, ha k*rvákkal vagy körbevéve az iskolában (tisztelet a kivételnek).
2016. jún. 18. 22:59
 10/22 Zero the hero ***** válasza:
100%
Ami engem illet 19 vagyok
2016. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!