Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, hogy 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 15 évesen már három fiúval csókolóztam?

Figyelt kérdés

Az elsővel úgy volt, hogy lehet lesz valami, de az élet közbeszólt és egy másik településre sodort engem, úgyhogy vége lett.

A másodikkal egy tömött szórakozóhelyen ismerkedtem meg, egész este beszélgettünk sétáltunk és csókolóztunk, de semmi több nem lett belőle (mindketten enyhén alkohol hatása alatt voltunk), a harmadikkal pedig szintén egy bulin (jó pár tömény után) és három hétig együtt voltunk, aztán ennek is vége lett szintén egy költözés miatt. Tehát egyik sem volt túl komoly, de vannak, akik 17 évesen se csókolóztak még, én meg itt állok 15 évesen és kicsit furdal a lelkiismeret...


2015. dec. 5. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit furdaljon, de már megtörtént, tehát felesleges rajta aggódni. Nagyobb baj lett volna, ha mind a 3-mal koitáltál volna, vagy az még probléma, ha már nem vagy szűz. De ha az vagy, akkor ez olyan nem nagy dolog, de azért nem kell mindenkivel smárolni rögtön. :P
2015. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Gáz. Hogy alkoholozol , meg itt dicsekedsz vele.
2015. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem gaz:)

Baratnom is 15 es o 11 fiuval csokolozott eddig

2015. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy 3 fiúval csókolóztál, hanem ezek a részek: "egy tömött szórakozóhelyen ismerkedtem meg" és "a harmadikkal pedig szintén egy bulin (jó pár tömény után)"-> inkább ezek a nagyobb bajok
2015. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem baj,csak az ha nem voltatok józanok.Én ismerek olyan lányt aki be volt rugva és egy buliban vesztette el a szüzességét úgy hogy közben valaki fel vette videóra.Vagyis sose igyál annyit hogy ne tudj magadról ,mert akkor ha nem szándekosan hülyeséget csinálsz azt már hiába bánod meg.De most az a három csók miatt ne furdaljon :)
2015. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még egyel sem csókolóztam, így akár nyugodt szívvel eláshatnám magam :D 15/L
2015. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Más azt kérdi, hogy gáz e ha ennyi idősen még nem csókolózott. Nem gáz egyik sem. (Nem olvastam a leírást)
2015. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fszság
2015. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A körülmények még gázabbak, mint maga a tény.
2015. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem.Szerintem a csokolozas 13 eves kortol tokeletesen rendben van,es kb.evi 6 pasival.(bár nem mindegy ,h 1 nap ,vagy 2 honap alatt volt az a 3 pasi...)
2017. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!