Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, hogy 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 15 évesen már három fiúval csókolóztam?

Figyelt kérdés

Az elsővel úgy volt, hogy lehet lesz valami, de az élet közbeszólt és egy másik településre sodort engem, úgyhogy vége lett.

A másodikkal egy tömött szórakozóhelyen ismerkedtem meg, egész este beszélgettünk sétáltunk és csókolóztunk, de semmi több nem lett belőle (mindketten enyhén alkohol hatása alatt voltunk), a harmadikkal pedig szintén egy bulin (jó pár tömény után) és három hétig együtt voltunk, aztán ennek is vége lett szintén egy költözés miatt. Tehát egyik sem volt túl komoly, de vannak, akik 17 évesen se csókolóztak még, én meg itt állok 15 évesen és kicsit furdal a lelkiismeret...


2015. dec. 5. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: Mekkora pitsa lehetsz. :)
2017. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz ,ismerek olyant hogy most végzett hatodikkal ,megy hétbe és minden honapban más más fiuval üzi az eszét :D ,ugyhogy nyugi van ,de ne igyál wazzeg , az alkohol nem jó ,na az alkoholért furdaljon keményen a lalkiismeret !!!!!!
2017. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!