Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, hogy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pézsma kérdése:

Szerintetek gáz, hogy 14 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Most lett vége a 7. évfolyamnak. Az osztályomban kivételesen bunkók, hülyék, érzéketlenek és érettlenek vannak. Van az osztályban pár helyes fiú, csak a baj, hogy ha azt mondják valakinek hogy szeretik, akkor szinte mindig kamu. Én nem vagyok ilyen naiv és hiszékeny, ezért még nem volt nagyon komoly és igazi kapcsolatom. Nem mintha nem lenne rá lehetőségem, csak én olyannal szeretném az elsőt, aki tényleg szeret engem, és én is őt. 14/L

2016. jún. 18. 22:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És ezzel most mi is a baj? Miért lenne ez gáz? Nem tudom, hogy van-e olyan értelmileg lepukkant ember, aki azt mondaná, hogy gáz vagy. Még ha 15 év múlva is kiírod ezt, akkor sem... -.-
2016. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hat ha 15 év múlva ezt írja ki, az tuti nem gaz de ha azt h 29 évesen gaz e az mar igen, ott vannak bajok.
2016. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!