Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, hogy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pézsma kérdése:

Szerintetek gáz, hogy 14 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Most lett vége a 7. évfolyamnak. Az osztályomban kivételesen bunkók, hülyék, érzéketlenek és érettlenek vannak. Van az osztályban pár helyes fiú, csak a baj, hogy ha azt mondják valakinek hogy szeretik, akkor szinte mindig kamu. Én nem vagyok ilyen naiv és hiszékeny, ezért még nem volt nagyon komoly és igazi kapcsolatom. Nem mintha nem lenne rá lehetőségem, csak én olyannal szeretném az elsőt, aki tényleg szeret engem, és én is őt. 14/L

2016. jún. 18. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Van meg idod! Nem fog senki sem piszkalni a kozepiskolaban, mert ez nem lesz kozponti tema. Nalunk peldaul 2-3 ev alatt meg nem kerult szoba.

Am en 15 voltam mikor eloszor csokoloztam. Nem olyan fantasztikus es egetrengeto valtozasokat megindito dolog, mint azt hinned vagy probaljak beallitani.

17/L

2016. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a gáz, hogy manapság megfogalmazódik ez a kérdés. :/ 14 évesen nem vagy semmiről sem lemaradva, ha valaki emiatt gúnyt űz belőled, akkor húzd ki magad, hogy neked nem jó akárkitől az első csók. :)
2016. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
8. Válaszolo vagyok.az en osztalyomban is szinte mindenki csokolozott mar,meg olyan is akad,aki nem szuz.de engem ez miert erdekeljen?én egyenlőre megelégszem a romantikus filmekkel és a barátős délutánokkal,amikor összeülünk beszélgetni errol arrol.ne foglalkozz veluk.csinald azt ami neked jo ;)
2016. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nyugi. :D Az gázabb lenne,ha 50 éves lennél és úgy,de még így sem olyan gáz 15/f
2016. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz :D
2016. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. A gimi pedig szerintem sok szempontból más mint az általános iskola. Hiába csak egy évvel vagytok idősebbek, de valahogyan az új környezet "megkomolyítja" az embert. Mások lesznek az elvárások, új emberekkel találkozol, a tanárok is komolyabban veszik a diákokat, megváltoznak a prioritások. Emlékszem nálunk általánosban mindig ment a cikizés, piszkálódás olyan dolgokon mint, hogy ki milyen fehérneműt visel, kinek mekkora a melle vagy ki csókolózott már, ki szűz még stb. és ez szerintem borzasztó... Gimiben szerintem ilyen már ritkán fordul elő. Mondjuk nálunk is van néhány lány, akik azzal hencegnek, hogy hány fiúval feküdtek le eddig, de ez inkább szánalmas, senki nem veszi őket komolyan. Egyébként néhányuk nagyon irreális számokkal dobálózik, ezzel csak azt akarom mondani, hogy közel sem biztos, hogy igazat mondanak. Tudom, hogy már egyre fiatalabban kezdenek el szexuális életet élni és nekem is voltak terhes osztálytársaim, de azért az picit durván hangzott mikor azt írtad, hogy alig van szűz a ballagók között...

Szóval ez egyáltalán nem gáz és ez különben is az ember magánügye, amihez kívülállóknak nem sok köze van. Ha megnyugtat, akkor leírom, hogy én 17 éves vagyok és még nem csókolóztam.

2016. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Az a gáz, ha valaki 14 évesen már nem szűz...
2016. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy elkésve, és amúgy is inkább legyen később, de legalább olyan emberrel, aki tényleg jelent neked valamit. :) Egyébként szerintem az a szánalmas, ha 7.ben már mindenki elvesztette a szüzességét :OOO Hidd el, csak megbánnád, ha nem várnál a megfelelő emberre.:)
2016. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bölcs tanácsokat! Tényleg sokat jelentett, most már teljesen "megnyugodtam", ha ezt mondhatom így :)
2016. jún. 19. 19:27
 20/22 anonim válasza:
17 vagyok, és nem csókolóztam még, nem akarok minden jött ment bulizós "éjjeli pillangóval" smárolni, csak azért mert akkor király vagyok, én max ha normális kapcsolatom lesz akkor fogok 17/f
2016. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!