Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véleményt kérek! Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt kérek! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok ! ! szeptember körül megismerkedtem egy férfivel . aki nálam 28 évvel idösebb ! egy Tudásközpontban . Az elején csak felnéztem rá és csodáltam hogy mennyire okos kedves normális . És nagyon sok mindenben segitet nekem mert Tanár ... .. Tanulás .. stb . :) Barátok lettünk . eljártunk könyvárakban mert bolondulok a könyvekért .. megmutatta a várost ahol Gimibe járok . ÉS napi szinten orákat dumáltunk vagy mobilon vagy messengeren . vagy akár személyesen . december környékén azt éreztem h nem szabadna ezzel a férfivel foglalkoznom mert úgy érzetem h a barátságunk kezd átfordulni a részemől szerelemmé... a szüleim tudtak róla..és bíztak benne . mert soha semmi jelét nem adta annak hogy szeretne tőlem valamit. ezért azt csináltam h kerülni probáltam .. nem foglalkoztam vele nem beszéltem vele ami miatt kb 1 honap kimaradt a kommonikácionkból . ! Aztán vissza tértem hozzá és már tutira vettem hogy Bele szerettem a nálam 28 évvel idösebb férfibe . ! És ott tartunk hogy mind ketten tudjuk hogy a gyengéd érzelmeink vannak egymás iránt . ! Szerelmes vagyok belé .. ÉS gőzöm sincs h ez az egész hogy lehetséges .. ! Amit tudnotok kell hogy a szüleimmel nem merek erről beszélni ... a nagymamámmal beszéltem erről de ö elég jó véleménnyel volt róla . mert a szüleimet hozta fel példának . Mert az anyám és az apám között 25 év van és 26 éve házasok :) Fura kapcsolatunk van de Semmi sem történt köztünk pedig lassan egy éve ismerjük egymást .. pusziknál több sosem volt . ! Szóval a véleményetekre vagyok kiváncsi ... arra vagyok kiváncsi h ezt hogy ezt milyen szemmel néznétek ha szüleim lennétek és hogy menyi jövője van ? vagy hogy ezt hogy fogadná a társadalom ? vagy akármi ?

2018. júl. 2. 16:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!