Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véleményt kérek! Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt kérek! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok ! ! szeptember körül megismerkedtem egy férfivel . aki nálam 28 évvel idösebb ! egy Tudásközpontban . Az elején csak felnéztem rá és csodáltam hogy mennyire okos kedves normális . És nagyon sok mindenben segitet nekem mert Tanár ... .. Tanulás .. stb . :) Barátok lettünk . eljártunk könyvárakban mert bolondulok a könyvekért .. megmutatta a várost ahol Gimibe járok . ÉS napi szinten orákat dumáltunk vagy mobilon vagy messengeren . vagy akár személyesen . december környékén azt éreztem h nem szabadna ezzel a férfivel foglalkoznom mert úgy érzetem h a barátságunk kezd átfordulni a részemől szerelemmé... a szüleim tudtak róla..és bíztak benne . mert soha semmi jelét nem adta annak hogy szeretne tőlem valamit. ezért azt csináltam h kerülni probáltam .. nem foglalkoztam vele nem beszéltem vele ami miatt kb 1 honap kimaradt a kommonikácionkból . ! Aztán vissza tértem hozzá és már tutira vettem hogy Bele szerettem a nálam 28 évvel idösebb férfibe . ! És ott tartunk hogy mind ketten tudjuk hogy a gyengéd érzelmeink vannak egymás iránt . ! Szerelmes vagyok belé .. ÉS gőzöm sincs h ez az egész hogy lehetséges .. ! Amit tudnotok kell hogy a szüleimmel nem merek erről beszélni ... a nagymamámmal beszéltem erről de ö elég jó véleménnyel volt róla . mert a szüleimet hozta fel példának . Mert az anyám és az apám között 25 év van és 26 éve házasok :) Fura kapcsolatunk van de Semmi sem történt köztünk pedig lassan egy éve ismerjük egymást .. pusziknál több sosem volt . ! Szóval a véleményetekre vagyok kiváncsi ... arra vagyok kiváncsi h ezt hogy ezt milyen szemmel néznétek ha szüleim lennétek és hogy menyi jövője van ? vagy hogy ezt hogy fogadná a társadalom ? vagy akármi ?

2018. júl. 2. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha van családja akkor hanyagold. Úgy ėrtem van felesėg, gyerek. Ha elvált akkor 1 ėv ės 18 leszel. Azt csinálsz amit akarsz. Senkinek semmi köze nem lesz hozzá.
2018. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van egy 10 éves lánya . ! De felesége már 8 éve nincs
2018. júl. 2. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen szerintem még várnod kéne, mennyire komolyak az érzelmeid, hiszen ennyi idősen a tini szerelem a gyakori, lehet ez is neked az, de ki tudja... mert ő már 40valahány évesen gondolom több mindent megélt és átélt, több a tapasztalata mind szerelem, mind az élet terén...a szüleid hány évesen házasodtak össze? Mert talán egy huszonévesnél nem olyan fura, de így, 17 évesen, nem tudom... szerintem mindenképp várjatok... nekem ha a gyerekemmel lenne így, meg így olvasva is baromi fura, hiszen akár a gyereke is lehetnél.. ő neki volt felesége, vagy ilyesmi? Nem mondom, hogy csak rosszul sülhet el a dolog, vannak előnyei is az idősebb pasinak( màr biztos benőtt a feje lágya, komoly, van életbeli tapasztalata, gondolom nem úgy közelíti meg a dolgokat, mint egy kamasz...), de ha a gyerekemről lenne szó: mondanám neki, hogy ez annyira nem normális, de azt is, hogyha egy pár év múlva ugyan úgy szeretitek egymást, akkor én nem állok az utatokba. A társadalom meg nem akarlak szépekbe hitegetni, tuti nem fogadná jól. De ha a szüleitek, közelebbi barátaid elfogadnák,akkor szerintem pont mindegy, mit mond a többség, attól még lehettek boldogok.. Viszont!!! Érdemes átgondolnod, nemcsak egy kamasz/tini rajongó szerelméről vagy inkább imàdatáról van-e szó. Főleg, hogyha eddig semmi tapasztalatod nem volt a fiúk terén.(nem tudom, volt-e)
2018. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És téged nem zavar, hogy van gyereke? Vagy milyen kapcsolatban vagy vele?
2018. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Szia! Abban az 1 honapban amig nem volt kommunikácio köztetek, ahogy írtad, azt jelenti, hogy nem kerested, és ő sem keresett téged? Mert nekem igy jön le...ha egy pasi akar valamit akkor keres, ha nem vagy elég fontos, akkor hagyja a dolgot.

A szüleid hány évesen találkoztak, anyud is ennyire fiatal volt? Szerintem nem mindegy, hogy egy 17+42/43 éves közötti, vagy egy 25+50 évesröl van szó.

Egy 40-es pasinak baromira imponálo hogy egy fiatal lány felnéz rá, és kedveli mint férfit, ám ez nem jelenti azt, hogy mögöttes érzelem is van.

Ne haragudj, de szerintem igencsak naiv vagy. Inkább egy 5-10 évvel idösebb fiú lenne hozzád való, aki már egy picit érettebb gondolkodású.

És persze, hogy nincs több a pusziknál, mert 18 év alatti vagy, büncselekményt követne el, ha mást is csinálna! Ebböl is látszik mennyire nem vagy képben, legyél észnél ezt tanácsolom, még ha fájdalmas is.

2018. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
#5 14 éves kor a beleegyezési korhatár.
2018. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azért de a szüleid is durvák!
2018. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az anyám 15 éves volt mikor az apám 40 asszem.. így jöttek össze . ! azóta együtt vannak és apámnak akkor már volt 2 nagy gyereke ! volt már egy fél éves kapcsolatom de annál komolyabb sosem még ( vagyis szűz vagyok ) ( megpróbálok mindenre válaszolni) igen meglehet hogy naiv vagyok de mindig tisztában vagyok az érzéseimmel .. és mind a ketten tudjuk .. ö is és én is hogy milyen következményekkel járna ha "mást" is csinálnánk" amugy törvény szerint igen ... hogy ha mind két fél betöltötte a 14-et nem bünteti a szexet .. amugy az egy honap alatt kersett de mindig találtam valami kibuvot hogyne keljen vele foglalkozni .. mert nem vagyok hülye tuodom h amit érzek / érzünk nem egy hétköznapi dolog és hidjétek el ... gőzöm sem volt elején hogy kezeljem .. ezért probáltam gyerekesen eltünni elöle ! de igazán szeretem öt ...
2018. júl. 2. 18:20
 9/11 A kérdező kommentje:
a Kislányal már találkoztam :) és kedvel . és a kislány apukája .. mondjuk igy :) nevét nem akarom leirni . mindig mesél rolam és képeket mutat :) és én is kapok mindig a lányrol .. :)
2018. júl. 2. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Én 16 évesen voltam így egy 32 éves férfivel.

Rengeteget beszélgettünk, rengeteget segített nekem minden téren. De még nagyon kislány voltam hozzá.

18 voltam, amikor összejöttünk, alig fél évre rá összeköltöztünk, és így 3 év elteltével is imádjuk egymást, nagyon jó a kapcsolatunk.

A társadalomnak eléggé nehezére esik elfogadni a 10+ év korkülönbséget. Mindkettőnk ismerősi körében voltak olyanok, akik teljesen ledöbbentek, elmondták a nagyon okos véleményüket az egészről, holott senki sem kérdezte. Én hülye vagyok, hiszen Ő öreg, túl komoly, biztos már gyereket, családot akar, nem enged majd el bulizni, tanulni, visszafog az életben, bizonyára csak pár jó numera kell neki egy friss hússal stb stb.

Tudatosítanod kell magadban, hogy nem masok véleménye számít, hanem a saját érzéseid, a saját boldogságod.


Egyébként 28 év szerintem is naggyon sok. Először azt hittem, félrenyomtál egy számot :)

Szerintem húzzátok még el ezt az "udvarlós" szakaszt legalább 18 éves korodig. Addig picit érsz, lesz időd tisztába tenni az érzéseidet és megbizonyosodni róla, hogy tényleg valódi szerelmet érzel-e iránta.

Ha a szüleid közt is nagy a korkülönbség, szerintem kicsit azért elfogadóbbak lennének. Ha olyan a kapcsolatotok anyuddal, én kikérném a véleményét. Ő is biztosan hasonlón esett át, mint most Te. Hasznos tanácsokat adhat.

Nálunk a párom anyukája és az én apám fogadták kicsit szkeptikusan a kapcsolatunkat. De amikor láttak- és látnak most is rendszeresen- minket együtt, megnyugodtak. Nem volt balhé, pedig a mi családunkban legnagyobb korkülönség a 8 év, ami a nagyszüleim között van.

2018. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!