Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme olyan személynek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan személynek szerelmet vallani, akiről tudom, hogy mást szeret?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány, lassan 2 éve tetszik egy srác. Eddig még nem vallottam be neki, mert mindig volt valami akadály, például mással járt vagy a legjibb barátnőmet visszautasította, és azért közvetlen azután odamenni hozzá, és bevallani neki elég nagy bunkóság lett volna a barátnőmmel szemben.

Jelenleg az egyik évfolyamtársunk tetszik neki, nem járnak, de elég közeli a kapcsolatuk. Nem is azért akarom neki bevallani az érzéseimet, mert azt gondolom, hogy akkor majd hű de jó lesz, és majd összejövünk vagy valami, mert ezek nem fognak megvalósulni, hanem mert már alig bírom magamban tartani. A legjobb barátnőmnek ugye azért nem mondhatom el, mert neki tetszett/tetszik a srác, a legjobb fiú barátom elkotyogná a srácnak, a haverjaimnak meg nyilván nem akarok elmondani, szóval maradt az, hogy bevallom az illetőnek


Szerintetek ez így megéri?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 26. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted, szerintem nem lenne semmi gond, ha bevallanád. Legalább tudna róla, abban meg nincs semmi rossz.
2018. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!