Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Béna voltam, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béna voltam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már kb 3 éve ismerjük egymást. Mostanában egyre inkább éreztem úgy,hogy szerelmes vagyok belé, és azt hogy ő is valami hasonlót érez felém. Szombaton buliban voltam, és nagyon unatkoztam, felhívott magához, szülei nem voltak otthon. Mondta hogy látja hogy szar kedvem van, nézzünk filmet. Rick & Mortyt néztünk. Aztán mutatta a kezén a rajzokat, és valahogy megfogtuk egymás kezét. Aztán már a derekamon volt a keze, meg ugye egymás mellett feküdtünk. A lényeg, hogy tudtam hogy mindjárt megcsókol... Nos, azt tudni kell rólam hogy nagyon nehezen lépek innen tovább ilyenkor, mert 11 éves koromban egy táborban volt egy eset, ami miatt nehezen ismerkedem. Szóval itt megszólaltam hogy mizu?, ezzel természetesen elrontva az egészet. Ő pedig azt válaszolta hogy gondoltam megcsókollak, de látom te nem akarod. Én meg mondtam hogy erről szó sincs, csak pisilnem kell, felpattantam, kimentem, ittam vizet, nagyon kínos voltam. Aztán ráírtam egy barátnőmre hogy hívjon fel telefonon és mondja azt hogy jöjjek azonnal XY helyre. Úgyhogy nagyon gyorsan elhúztam. Tudom nagyon jól hogy ezzel az egészet elrontottam de nagyon. És ezóta eltellt egy nap, és semmit nem beszéltünk, ilyen nem szokott lenni. Nagyon rosszul érzem magam.

Szerintetek rá kéne írnom, és bocsánatot kérni, vagy úgy tenni mintha semmi sem történt volna? Vagy elmondani hogy miért vagyok ilyen? Nem tudom, melyiktől nem érezné azt hogy ki alarom Offolni?

Nagyon béna vagyok, de szerintem ő az első fiú aki ténylegesen jelent valamit.

15/L

A fiú 16 éves ha számít


2018. márc. 11. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki őszintén, hogy mi a helyzet. Kérdezd meg, hogy megpróbálhatjátok-e megismételni az alkalmat, mert tetszik neked, csak nem tudtad, hogy kéne kezelni az ilyen helyzetet, de már bánod.

A fiúkra észérvekkel jól lehet hatni. Ha úgy teszel, mintha semmi nem lett volna, akkor úgy fogja érezni, hogy kerülöd ezt a témát, nem kéne mégegyszer próbálkozni, viszont, ha elmondod neki, hogy mi a helyzet, akkor valószínűleg meg fogja érteni.

2018. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
.
2018. márc. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na megbeszeltetek? Vagy haragszik?
2018. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj igen. Írtam neki, mondta hogy semmi baj. Aztán kiderült hogy az egyik fiú barátom lazán elmondta neki még aznap, hogy mi történt velem abban a táborban. Kicsit haragszom is, de a lényeg hogy azt mondta semmi baj, és holnap megint találkozunk
2018. márc. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!