Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek most mi van? Régen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek most mi van? Régen én voltam ilyen béna vagy mi?

Figyelt kérdés
Régen panaszkodtam, hogy nekem nincs senkim és nem is lesz, aztán egy csaj meggyőzött az ellenkezőjéről és most 5 olyan lány is van akivel találkozgatok. Még egyikkel se volt csók, de már több bepróbálkozott, csak ha csók is lenne, akkor az szemétség lenne, mert gondolom minél hamarabb döntenem kéne, de mégis hogyan? Ha mindegyiket más valamiért kedvelem? Kérlek.. Kéne pár tanács!! Hogyan döntsek??

2016. jún. 18. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5lany huhaaaa hany eves vagy? Egyepkent en azt tanacsolom hogy gondolkodj el a lanyok negativ es pozitiv tulajdonsagairol aztan dontsd el melyiket szeretned valasztani mert nagyon megutheted a bokadat a vegen mind elhagynak ha eggyet nm valasztassz....L13
2016. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok, ebben a korban könnyű ismerkedni :D Mert a lányok is hajlamosabbak már kapcsolatot kialakítani valakivel :D, rendben köszi szépen a válaszodat, kaptál olyan zöldkezet :)
2016. jún. 18. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
ecc-pecc-kimehetsz-szel számold ki,hogy ki a nyerő :D
2016. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyiket se ha tényleg tetszene valamelyik akkor nem kéne ezen gondolkoznod
2016. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, most te lettél a helyi pattanásos Casanova.
2016. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös nincs pattanásom XD és már csak 3 maradt :D
2016. jún. 19. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!