Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cs Got megvettem es nagyon...

A Cs Got megvettem es nagyon bena voltam be dobott Silver 1-be de azota nagon sokat tanultam es mondtak hogy vagyok Nova Szinten is de nem tudok 6meccaet nyerni sorozatba?

Figyelt kérdés
Ezert szeretnem ujra megvenni es olyan kerdesem lenne ha Kala1 el mennek akkor hova dobna be?

2016. aug. 2. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ez a kérdés mit keres a weblapkészítés kategóriában?

2. Ha nem tudsz felmenni Nova-ba, akkor nem vagy Nova-ba való, ilyen egyszerű.

3. Felesleges újra megvenni, ha nem sikerül felmenned Nova-ba, akkor ha újra megveszed is csak silver valamennyi leszel.

2016. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon nehez 6meccset sorba nyerni es en a magam szintu emberek ellen akarok jatszani.
2016. aug. 2. 23:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Es meg olyan kerdes hogy silver mennyi lennek ha ujra megvennem es nem tudnak feljutni novaba?
2016. aug. 2. 23:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert a silver eliteket siman lovom elso szoktam lenni koztuk
2016. aug. 2. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Fogjátok már fel végre, hogy mindenki ott van, ahová való! Olyan nincs, hogy valaki a világ legjobb CS:GO játékosa, de egy szintnél nem tud feljebb jutni. Ha tényleg annyira jó, akkor Global lesz belőle, és ezt sehogy nem lehet megakadályozni.


"De nagyon nehez 6meccset sorba nyerni es en a magam szintu emberek ellen akarok jatszani."

Tehát beismered, hogy kevés vagy a zsinórban 6 győzelemhez, mégis azt hiszed, hogy te többet érdemelsz. Hidd el, magad szintű emberek ellen játszol most is, hiszen képtelen vagy feljebb jutni. Nem azért mondom, hogy bántsalak, hanem mert ezek a tények, fogadd el őket.


Az új ranking rendszer ezerszer jobb, mint a régi, ahol rakétaként száguldottál fel Nováig/Guardianig, aztán random föl-le dobált a játék. Én a régi rendszerben Legendary Eagle voltam, ami a játékosok kb. 6%-át foglalta magába. Az újban Master Guardian II-ig zuhantam, ami szintén a játékosok 6%-át foglalja magába. Azt hiszed, érdekel? Teljesen hidegen hagy, akárcsak a skinek (egy darab nincs egyik fegyveremen sem). Jó meccsek legyenek, a többit letojom.

Amúgy jókat szoktam derülni azokon, akik azt hiszik, a magasabb ligákban valami félistenek játszanak, és ott teljesen más a játék. Egy nagy túróst más.

2016. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az előzőnek teljesen igaza van.
2016. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DDDDani ***** válasza:
egyáltalán nem kell feltétlen 6ot nyerni sorozatba,ha nem tudsz feljutni novaba akkor nem vagy nova és kész.
2016. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!