Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen béna CS-ben?

Miért vagyok ilyen béna CS-ben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Miért van az,hogy CS:GO-ban azt mondják meglövöm a kalát is,de csak silver Elite vagyok? Van full team akivel játszhatok,de úgy érzem a taktika nem az erősségünk,és mindannyiunknak van fejleszteni való az egyéni tudáson is,de azért novát megérdemelnénk! Egyszerűen nem tudunk winelni. Dm-ben és 1v1 szerókon tök jól lövök kalával,de mmbem ez a tudás elszáll,szerintem amiatt,hogy görcsölök a meccs miatt,mert mindig a rank jár a fejemben. Miért? Az nem létezik,hogy silver szinten játszanánk,de mégsem megy.

2016. márc. 23. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A rankoddal tenyleg ne foglalkozz sokat. Egyedul arra valo, hogy hozzad hasonlo erossegu jatekosokat valogasson melled. Ha feljebbkerulsz, csak nehezebb lesz nyerni:D


Ha ez vigasztal, akkor sok kala lekerult december ota SilverElite-be.


2. Egyeni tudasrol. Sokan (talan a csapatodbol is) csak szorakozasbol jatszanak, nem fognak a meccseken kivul idot fektetni a fejlodesbe. Ezzel sokat kezdeni nem tudsz, ne bosszantsd fel magad rajta. Ami nem mulik rajtad, azt fogd fel jateknak:)


Ha fejlodni akarsz, akkor tobb orat kell kulonbozo gyakorlatokat vegezned. Bemelegiteskent a prok parszaz botot megolnek pisztollyal, AKval, AWPvel. A napi gyakorlas pedig lehet reflextraining, megtobb AK kill, granatok dobalasa, pistol HS only FFA DM...


3. Csapat. Ha a kommunikacio jo, folyamatos, akkor hatalmas elonyben vagytok a tobbi random csapattal szemben.


Ezt az elonyt egy Ingame Leader tudna meg tovabb novelni. O figyeli, osszegzi hogy ki mit hall, hol mennyi ellenfel van, majd ennek megfeleloen hivja a taktikat. Persze felkeszuleskent visszanez korabbi meccseket, ismeri hogy ki miben/hol jobb, elore latja az ellenfel lepeseit is.

2016. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ilyen gyorsan. Az a baj nagyon ragelős kis teamem van illetve csak két személy akik ha idegesek lesznek utána lőtttek a gamenak.. Mostanában 1v1 szerón játszok,ahol random dob be m4et,ak-t,awp-t és pisztolyokat. Az a baj mmbe azért lövök kevésbé jól mert izgulok,ez előfordulhat ugye?
2016. márc. 23. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehet. Ne izgulj:D Ragogumit tudom ajanlani, van akinek bevalik.


Egyebkent ugyanezt okozhatja, ha nem ismered a palyat mint a tenyered, nem pre-aimelsz, nem prefire-olsz. Rossz lehet a crosshairplacemented:) Vagy nem csereled koronkent a poziciodat, taktikat.


Nezhetsz pro jatekosokat is, lehet toluk tanulni 1-2 trukkot.

2016. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!