Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fog ez így működni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez így működni?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom szerelmet vallottam neki, muszáj volt elmondanom neki nem bírtam tovább sajnos. Ő nem mondta el, hogy viszont így érez csak burkoltan. Ami közénk áll az az hogy neki van barátja már 2 éve és tudom hogy őt is nagyon szereti. Most akkor ez hogy lehet, tud egyszerre kettőt szeretni? Megbeszéltük, hogy ugyanúgy viselkedünk egymással mint eddig. Ez egy hete történt, de valami mégis megváltozott van hogy kevesebbet beszélünk, ha sokat akkor meg nagyon elveszünk a témákban és mindketten kedvesek/aranyosak vagyunk egymással.

2018. márc. 5. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy burkoltan?
2018. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!